Atelier portretowe Beillschmidt & Blume

(Hans von Eichenblatt) #9

Portret bardzo dobrze wykonany został Madame. Nie śmiałbym poza tym popędzać artysty bo to jednak nie wypada.
P.S.
Konta Bankowego w Monarchii nie posiadam, więc w jaki sposób mógłbym zapłacić, za to arcydzieło?

0 Likes

(Borys Targersdorf) #10

Przede wszystkim proszę się nim pochwalić w Republice :wink:
A o koncie bankowym pomyślimy.

0 Likes

(Inger von Beillschmidt) #11

@Ludwik_Tomovic

@Wiktor_von_Vihren, jesteś następny (i póki co ostatni) w kolejce, więc pragnę dopytać o szczegóły - czy życzysz sobie portret z aktualnego avatara, czy też coś innego?

Tymczasem zachęcam do składania dalszych zamówień oraz przypominam, że atelier twórców posiada dwoje a @Erik jest znacznie zdolniejszy ^^

2 Likes

(Borys Targersdorf) #12

Mam nadzieję, że nasz drogi @Erik amięta o moim zamówieniu w polowym mundurze, wybieram się na późno jesienne manewry to było by jak znalazł.

1 Like

(Franciszek Leopold I) #13

odchrząknął starając się aby wypadło to możliwie dyskretnie

1 Like

(Ludwik Tomović) #14

Wunderbar! :smiley:

1 Like

(Inger von Beillschmidt) #15

Słucham , Wasza Cesarsko-Królewska Mość?

Vielen Dank, Herr Tomović! :slight_smile:

0 Likes

(Franciszek Leopold I) #16

Fraeulein von Beillschmidt, ja chciałem tylko nieśmiało przypomnieć że Verwaltungsbureau czeka na plakat z listem gończym :wink:

0 Likes

(Inger von Beillschmidt) #17

Ojoj, wydawało mi się, że w końcu to Erik podjął się tego zadania? D: Nie wiem, czy uda mi się wykreować portret pamięciowy poszukiwanego.

0 Likes

(Franciszek Leopold I) #18

Jak rozumiem drogi Erik jest niedysponowany, więc chciałem się tylko przypomnieć – odrzekł Monarcha z uśmiechem

2 Likes

(Erik Blume) #19

Przeciągnął się w łożu boleści, ziewając
-Ojjj… głowa boli. Ależ oczywiście, zaczęty już plakat dostarczę dnia dzisiejszego wieczorną porą. Niesamowicie przepraszam szczególnie Szanowną Panią, że zdaje się iż zwaliłem wszystko na Pani śliczną główkę.
Uśnmiechnął się z przekąsem.

2 Likes

(Inger von Beillschmidt) #20

Przewróciła oczami, ale również z uśmiechem.

-Ależ, Eriku, po prostu uznajmy, że jesteś na urlopie wypoczynkowym. Jak wrócisz to ja Ci nieco na głowę zwalę.

2 Likes

(Borys Targersdorf) #21

Szanowni @Inger_von_B @Erik może by tak pomyśleć o jakimś wernisażu?

2 Likes

(Erik Blume) #22

Utalentowana I piekna moja Wspolniczka :wink:

3 Likes

(Inger von Beillschmidt) #23

@Erik jesteś absolutnie wielki i po stokroć dziękuję <3

1 Like

(Erik Blume) #24

I nasz kochany Arcyksiaze :wink:

3 Likes

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #25

ladne portrety

2 Likes

(Erik Blume) #26

Nasz Miłościwie Panujący (wuj)

autoportret

5 Likes

(Franciszek Leopold I) #27

Chciałem się właśnie chwalić! Przeleję stosowną gratyfikację, jak tylko Herr Ministerpraesident podejmie jakąś ustawę budżetową :stuck_out_tongue:

2 Likes

(Erik Blume) #28

Viktor

5 Likes