Atelier portretowe Beillschmidt & Blume

Portrety prima sort, nie chciałbym wyjść ba dupowłaza ale portret Miłościwie Nam Panującego to perełka.

1lajk

gratuluję

1lajk

Ja się jak najbardziej zgadzam, Wasza Wysokość! To nie komplement dla mnie, ale w pełni zasłużony wyraz podziwu dla Artysty!

1lajk

Miłościwy Panie to właśnie miałem na uwadze.

2lajki

Pozwoliłem sobie na reklamę w realu link

2lajki

Niezmiernie nam miło… a przy okazji przeczytałem tę wypowiedź i włos mi się zjeżył na karku, Herr Targersdorf.

2lajki

Cóż, ja osobiście na miejscu twórców chyba nie życzyłbym sobie reklamy pod takimi treściami…

2lajki

No cóż, tak już mam no i reklamę zawsze można wycofać.

Za zgodą JCKM organizuję Cesarski Bal Karnawałowy.
Czy ktoś z Państwa mógłby przygotować zaproszenia ?

1lajk

Z wielką przyjemnością. A jaka konwencja tegoż balu?

1lajk

Oficjalny coroczny bal w Hofburgu

1lajk

Kiedy mogę spodziewać się zaproszeń,

Czy może już coś wiadomo w sprawie zaproszenia ?

Myślę że w świetle noworocznego ataku realiozy mogę sam przygotować zaproszenia (o ile nasze artystyczne duo nadal nie wyraża chęci) :slight_smile:

Zawsze mogą być dwa zaproszenia.
WCKM bardzo proszę o przygotowanie zaproszenia

1lajk

Szanowny panie Eryku!
Szanowna pani Inger!
Pragnę się spytać - jako, że dosięgły mej skromnej osoby słuchy o kunszcie Atelieru Portretowego Beillschmidt&Blume - czy jako cudzoziemiec mogę wykonać zamówienie u Szanownych? Przyznaję, iż przydałby mi się nowy awatar, a gdyby do tego byłby on wykonany przez tak sławnych portrecistów, byłby to dla mej skromnej osoby ogromny zaszczyt. Mankamentem jest tutaj jednak moja niemożność wypłacenia wam zapłaty za wykonanie takiego portretu - gdyż jako cudzoziemiec nie mam w MAW konta bankowego. Być może jednak mógłbym Wam to inaczej wynagrodzić? Osobiście nie wpadłem w tej gestii na żaden pomysł, ale może Szanowni znajdą odpowiedź na to pytanie?

3lajki

Poprosze JCKM aby z budrzetu pokryc koszt obrazu.

3lajki

Z przyjemnością pokryję wszelkie koszty nawet z własnej kasy! :slight_smile:

2lajki

Pragnę przypomnieć się w sprawie zaproszeń

Szanowny Panie von Tauer! Jestem niezwykle rada, że renoma naszej pracowni sięgnęła poza granice Monarchii. Przypuszczam, że mój wspólnik przyzna mi rację jeśli zapewnię, że kwestia zapłaty nie jest aż tak pilna, by przeszkodzić w złożeniu zamówienia. Czy życzy Pan sobie portret konkretnego autorstwa, czy które z nas akurat będzie miało czas? No i oczywiście proszę o jakieś wzorniki.

3lajki