Austro-Daimler

(Franz Joseph von Habsburg) #1

Vážení!

Chciałbym się dowiedzieć, czy byliby chętni na zakup automobili marki Austro-Daimler? Na pliku reklamowym prezentujęnajnowszy model, spełniający wszelkie kryteria aerodynamiki, a jednocześnie dostatecznej elegancji - aby na Riwierze Austriackiej nie wzięto właściciela na posterunek żandarmerii za włóczęgostwo.

austro

Myślę o powrocie do działalności motoryzacyjnej, niekoniecznie tylko w ramach Austro-Daimlera, chciałbym także promować inne znane marki Monarchii.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #2

WCW
Czy samochód jest z naszej epoki ?

(Franz Joseph von Habsburg) #3

Chciałbym produkować samochody z naszej epoki, choć ten akurat wybiega nieco w przyszłość, choć nie aż tak bardzo - sięga swą konstrukcją do czechosłowackiej Tatry bodajże :-).

(Moritz von Oranien-Nassau) #4

Piękne auto. Gdzie takie można kupić?

(Franz Joseph von Habsburg) #5

Póki co jeszcze nigdzie, ale niebawem chciałbym otworzyć produkcję i salon. Poszukuję kontrahentów :slight_smile:

(Franciszek Leopold I) #6

Ojcze,
o ile dobrze pamiętam, z okazji koronacji JXW Roberta Fryderyka podarowałem mu w Twoim imieniu jeden ze starszych modeli limuzyn Austro–Daimlera.
Może się wypowie jak mu służy od tamtej pory? @RCA?

(Henryk von Groc Hrychowicz) #7

Odświeżyłem trochę wątek zakładów w Styrii. Steiermärkische Fabriks Puch - AG (Styryjska Firma Puch) produkuje od 1917 roku motocykle i samochody. Polecam wszystkim zainteresowanym Pusch XII Alpenwagen.

(Robert Fryderyk) #8

Autko doskonale się prezentuje w garażach Pałacu Książęcego w Grodzisku. Wkrótce jednak parady z okazji święta KSZ i myślę, że czas je będzie wypróbować!

Herr Groc zerknijcie proszę na PM .

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #9

Czy będą jakieś nowe modele ?

(Henryk von Groc Hrychowicz) #10

Ekscelencjo nowy model już został opracowany. Puch XIX Alpenwagen został zaprezentowany podczas wizyty Jego Cesarskiej Mości w Grazu. Jego produkcja ruszy od stycznia. :slight_smile: