Biuro Przewodniczącego Rady Nadzwyczajnej

(Borys Targersdorf) #1

Osoby które chcą uzyskać obywatelstwo austro-węgierskie proszone są o zgłaszanie się do biuro przewodniczącego RN.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #2

Wniosek o Obywatelstwo

Wnoszę do Wysokiej Rady prośbę o nadanie obywatelstwa. W świetle obowiązujących przepisów prawa spełniam warunki do przedłożenia niniejszego wniosku.

Z poważaniem
(-) Mikołaj von Groc

(Wiktor Toghon at Atera) #3

Wniosek o Obywatelstwo

Wnoszę do Wysokiej Rady prośbę o nadanie obywatelstwa. W świetle obowiązujących przepisów prawa spełniam warunki do przedłożenia niniejszego wniosku.

/-/ Wiktor von Vihren

(Andrew von Lichtenstein) #4

Z poważaniem (-) Andrew von Lichtenstein

(Thimoteus ik Hohentsolern) #5

Wniosek o Obywatelstwo

Z poważaniem (-) Thimoteus ik Hohentsolern

(Borys Targersdorf) #6

Szanowni Panowie to tylko formalność: Wasze wnioski przyjęte i pozytywnie rozpatrzone. Gratuluję :slight_smile:

(Andrew von Lichtenstein) #7

Panowie Proponuję wznieść toast… za nas obywateli Cesarstwa Austro-Węgier Na Zdrowie !!!

(Henryk von Groc Hrychowicz) #8

Niezmiernie się cieszę z pozytywnego rozpatrzenia wniosków i czekam na rozporządzenie. :slight_smile:

(Wiktor Toghon at Atera) #9

Panowie! Stawiam pobrzeskie wino!

(Borys Targersdorf) #10

jest i rozporządzenie. Jeszce raz Panom, gratuluję i przypominam o przysiędze. Gratuluję a piwo pobrzeskie zacne :slight_smile:

(Henryk von Groc Hrychowicz) #11

Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaszczyt dołączenia do grona obywateli Monarchii Austro-Węgierskiej. Zgodnie z wymogami prawa w obecności Członków Rady Nadzwyczajnej składam przysięgę obywatelską.

Ja, Henryk von Gröc otrzymawszy obywatelstwo Monarchii Austro-Węgierskiej, przysięgam być wierny swemu krajowi i Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości. Przysięgam w pocie czoła pracować dla dobra Monarchii, oraz wszystkich Narodów ją zamieszkujących aby w okresie największej próby Państwo Habsburgów mogło sprostać przeciwnościom i dalej otaczać Mnie swoją opieką. Tak mi dopomóż Bóg.

(Wiktor Toghon at Atera) #12

Ja, Wiktor von Vihren otrzymawszy obywatelstwo Monarchii Austro-Węgierskiej, przysięgam być wierny swemu krajowi i Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości. Przysięgam w pocie czoła pracować dla dobra Monarchii, oraz wszystkich Narodów ją zamieszkujących aby w okresie największej próby Państwo Habsburgów mogło sprostać przeciwnościom i dalej otaczać Mnie swoją opieką.

(Andrew von Lichtenstein) #13

Ja, Andrew von Lichtenstein otrzymawszy obywatelstwo Monarchii Austro-Węgierskiej, przysięgam być wierny swemu krajowi i Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości. Przysięgam w pocie czoła pracować dla dobra Monarchii, oraz wszystkich Narodów ją zamieszkujących aby w okresie największej próby Państwo Habsburgów mogło sprostać przeciwnościom i dalej otaczać Mnie swoją opieką.

(Tomasz Dostojewski) #14

Nie wiem czy po raz kolejny mam składać taki wniosek, ale na wszelki wypadek to zrobię .

Wniosek o Obywatelstwo

/-/ Ahmed Pasza

(Borys Targersdorf) #15

Wniosek przyjęty. Gratuluję niebawem oficjalne potwierdzenie.

(Tomasz Dostojewski) #16

Ok, będę oczekiwał.