Dobry wieczór

(Erik Blume) #1

Dziękuję za szansę odnalezienia się pośród tak szacownego grona. Moja skromna osoba może i nie z możnych, acz pragnie się przydać. Ze szczerymi pozdrowieniami,
E.Blume
aspirujący malarz

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #2

Witam i zapraszam do MAW, szczególnie do Tyrolu

(Borys Targersdorf) #3

To Pan powinie odnaleźć się wśród praskiej bohemy. Witam serdecznie.

(Erik Blume) #4

Szczerze mówiąc, pokładam wiele nadziei w odnalezieniu się w rzeczonej. Jak i również pośród Szacownych Państwa.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #5

Serdecznie witam. :slight_smile:
Powiada pan malarz, może więc zechce pan odwiedzić galerię malarstwa w Grazu.

(Borys Targersdorf) #6

To zapraszam do Pragi, Niech Pan się zatrzyma w Kamelienhaus :slight_smile: Tylko uwaga na prowokatorów.

(Erik Blume) #7

kłania się w pas, widząc zacnego znawcę O, dziękuję wielce! Udałem się tam i oczom moim ukazała się mnogość wspaniałych dzieł, chwytających tak za oko, jak i duszę. Mistrzowie moi z czasów pobierania nauk. Nostalgię więc mą wzbudziła ta wizyta i podziw, jak zwykle, przy obcowaniu z wytworami Sztuki.Szczególne miejsce w mym sercu miał zawsze Mistrz Caravaggio i jego pełne ekspresji i mistyki przedstawienia. spogląda z zadumą, wspominając tę i insze galerie, które dane mu było zwiedzać

(Henryk von Groc Hrychowicz) #8

Widzę, że nie tylko z malarzem ale i koneserem sztuki mamy do czynienia. :slight_smile: Cieszy mnie, iż wizyta w galerii choć trochę radości panu przyniosła.

(Erik Blume) #9

Zacny panie, słyszałem o tym… przybytku co nieco. Przykro mi, lecz nie odnajduję w jego zasobach atrakcji wedle moich zapatrywań posyła zakłopotany uśmieszek Aczkolwiek dzięki ślę za chęci szczere i dobrotliwe z Pańskiej strony.

(Borys Targersdorf) #10

A Pan mnie źle zrozumiał.

W Pradze nie jeszcze żadnych hoteli a to jedyny przybytek gdzie można wyspać się pod dachem i zjeść ciepły posiłek.

(Erik Blume) #11

Stoi oparty o futrynę, przewróciwszy oczyma z lekko niedowierzającym uśmieszkiem Ach tak… Zatem wdzięczny jestem niesamowicie, z pewnością obadam ofertę kulinarną śniadaniową. Zawsze w Pradze urzekał mnie Most Karola, szczególnie podczas gęstszej mżawki o zmierzchu.