Guten tag

(Robert Fryderyk) #1

Dzień dobry,

Szanowni Państwo! Przybywam do Waszego kraju, bo od jakiegoś już czasu mnie intryguje. Mam nadzieję, że w tym tyglu narodowości, krajów, i miast szybko się rozeznam. Port macie przepiękny, czas ruszyć do Wiednia!

Co polecacie? Co warto zwiedzić? Z kim porozmawiać?
Co ciekawego dzieje się w Monarchii?

Nazywam się Robert von Thorn. Niektórzy znają mnie jako RCA. Jestem hrabią Księstwa Sarmacji i hrabią Królestwa Dreamlandu, Kaizerem-Seniorem Cesarstwa Valhalli. Przybywam oczywiście z Sarmacji, z Eldoratu w Konsulacie Sclavinii, w której pełnię obecnie rolę Konsula. Poza tym pełnię rolę asesora Trybunału Koronnego, redaktora naczelnego Obserwatora Sarmackiego czy ambasadora JKM Tomasza Ivo Hugona w Republice Bialeńskiej. Ale to detale.

Do Was przybywam by lepiej poznać Monarchię i jej mieszkańców, zaprzyjaźnić się z Wami. Nie będę siłą zajmował żadnych ziem ;), kupował regionów czy walczył z Wami. Jestem Waszym przyjacielem, i chciałbym byście właśnie tak mnie postrzegali!

Pozdrawiam serdecznie, a jeśli macie jakieś pytania to gorąco zapraszam do ich zadawania, odpowiem na każde.

hrabia Robert von Thorn

(Henryk von Groc Hrychowicz) #2

Witam Waszą Ekscelencję i zapraszam do odwiedzenia Księstwa Styrii.

(Borys Targersdorf) #3

Witam hrabio.

Jak sam Pan zauważył tygiel :slight_smile: i każdy znajdzie coś dla siebie. W czasie Pana peregrynacji po Monarchii zapraszam na Morawy na szklaneczkę przedniego wina.

Czy Pan jest spokrewniony z Maikowskim?

(Andrew von Lichtenstein) #4

Witam Pana Hrabiego i zapraszam xdo pięknego Tyrolu

(Otto von Dubrovnik) #5

Nie patrząc na dawne zaszłości, zapraszam do odwiedzenia Trójjedynego Królestwa Chorwacji, Slawonii i Dalmacji, którego mam zaszczyt być namiestnikiem.

(Robert Fryderyk) #6

Tak, to mój wnuk, syn mojego syna Orjona von Thorn-Surmy.

A to my coś ten razem? Bo nie poznaję… proszę mi przybliżyć, choćby na priw.

Dziękuję też za wszelkie zaproszenia, na pewno odwiedzę wszystkie polecane miejsca :slight_smile:

Kłaniam się. Robert von Thorn

(Xavery edler Kłopocki) #7

Lieber Robercie! Miło mi że nareszcie dałeś się przekonać do złożenia nam wizyty! Ściskam serdecznie!

(Borys Targersdorf) #8

Teraz to wszytko jasne :slight_smile: