Hile Austro-Węgry!

(Otto von Teller) #1

Hile Austro-Węgry!

Jak idzie odbudowa cywilizacji na ruinach Upadłej Monarchii? Zalęgły się u Was jakieś mutanty? I od razu przepraszam, że Wam grabiliśmy opuszczone miasta i wsie. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że herr Jan von Maikowski, pseudonim Juarez, pozwolił.

Pozdrawiam: (-) Otto von Teller Sąsiad z Zagranicza na Południu

(Borys Targersdorf) #2

Czołem Herr von Teller serdecznie witam w Cekanii i proszę sobie nie robić wyrzutów, Maikowskiego posadzi się na odwach :slight_smile:

(Xavery edler Kłopocki) #3

Guten Morgen, herr von Teller. O ile dobrze pamiętam mieliśmy przyjemność rozmawiać przez radio

(Andrew von Lichtenstein) #4

Witam Szanownego Pana I od razu mam propozycję, może Pan trochę popracuje w MAW, to się wyrówna ze zniszczeniami i grabieżą, którą Pan dokonał

(Borys Targersdorf) #5

Panie Andrzeju gościa chce Pan do roboty gonić?? Nieładnie.

(Wiktor Maretzky) #6

Miło powitać! Wielce zacne forum posiadacie na Pustkowiach. Miło się przegląda :slight_smile:

(Otto von Teller) #7

Mam nadzieję, że to nastąpi jak skończy się jego kara na Pustkowiach za kradzieże cudzego mienia :wink:

Ano mieliśmy. Odebraliśmy również w Winktown transmisję radiową zwołującą ocalałych, więc postanowiłem osobiście zobaczyć, czy aby to jakieś bandy rabusiów nie usiłują pozyskać niewolników. Okazało się, że i owszem, ale była to C.K. Armia werbująca ochotników do odbudowy kraju.

Wy mi powinniście dziękować, że ratowałem dorobek Upadłej Monarchii, przed zapomnieniem, a nie do pracy gonić! Gdyby nie ja, nic by nie zostało z zapasów win Franciszka Józefa II! No w sumie nie zostało… Ale się też nie zmarnowało!

A dziękuję, przekażę twórcy :slight_smile:

(Franciszek Józef II) #8

No to si asi dělate srandu! Co to proboha je?!

(Otto von Teller) #9

No cóż… Pamiętasz jak zdecydowałeś się rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? No więc, skoro abdykowałeś i wybrałeś życie zwykłego śmiertelnika, to pozostawiłeś po sobie rozliczne pamiątki. A niektórzy (ja) o tym pamiętali. Wykorzystując stary tunel po bimbrociągu, ciągnący się pod austro-węgierską ziemią, dostaliśmy się do Twoich skarbów i przetransportowaliśmy je w bezpieczne miejsce.

(Tomasz Dostojewski) #10

Witam i Ja Szanownego gościa .

(Miroslav Barbarez) #11

Dobro došao, Gospodine von Teller! Proszę się u nas rozgościć, już pokojowo. A że grabieże, a że Wasze Pustkowia sąsiadują z Bośnią i Hercegowiną… my twardzi jesteśmy, przywykli do tego typu imprez. :wink: