IV Regaty Dookoła Pollinu - zaproszenie

(Eddard Noqtern) #1

Organizatorzy IV Regat Dookoła Pollinu czekają na jachty dzielnych żeglarzy, którzy zmierzą się z drapieżnymi morzami wirtuala. Niejedna łajba pewnie przy okazji zatonie, a niejeden marynarz stwierdzi, że woli zabawić się w porcie z tubylcami. Nie traćmy jednak nadziei — przecież musi istnieć ktoś, kto stawi się w punkcie startowym w Angemont, a swoją przygodę zakończy na dreamopolitańskiej mecie, prawda? Na takich ochotników czekamy…

ZGŁOSZENIA

Regulamin IV Regat Dookoła Pollinu

(Xavery edler Kłopocki) #2

W imieniu Narodów Monarchii serdecznie dziękuję za zaproszenie! Mam nadzieję że znajdzie się śmiałek któremu będziemy mogli kibicować!

(Eddard Noqtern) #3

Znamy już dokładnie trasę regat wraz z harmonogramem - zachęcam do szczegółowego zapoznania się z nią: TRASA.

Poznaliśmy także oficjalne logo i motto Regat:

Tylko najlepsi płyną z nami!

Przypominam, że zgłoszenia trwają tylko do jutra - poniedziałku 02.10 do godziny 23:59: ZGŁOSZENIA

(Eddard Noqtern) #4

Na morzach wirtuala

Oficjalna gazeta IV Regat Dookoła Pollinu[/center]

[center]***

Wydanie I: LINK

(Borys Targersdorf) #5

Regaty wygrał Ludwik Tomovic na pudle stanęli też Adam Peterelli na drugim miejscu i na trzecim Eddard Noqtern.

Gratulację.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #6

Dołączam się do gratulacji. Należą się one również wszystkim którzy dopłynęli do mety, bowiem wielu uczestników regat nie ukończyło, a duch rywalizacji do końca jest równie ważny jak podium. :slight_smile:

(Xavery edler Kłopocki) #7

O proszę, Ludwik! Nasz sąsiad ze Slawonii zresztą, bardzo przyjemny człowiek. Mam nadzieję że wkrótce nas odwiedzi aby przedyskutować nawiązanie dobrosąsiedzkich stosunków.

(Borys Targersdorf) #8

A to wiadomo, tym bardziej z e takie regaty to wyzwanie.

Pamiętam, że swego czasu Herr Tomovic wyszedł z pomysłem na wspólne zarządzanie miasteczkiem granicznym…nazwy zapomniałem ale do pomysłu można powrócić.

(Xavery edler Kłopocki) #9

Nove Mesto, o ile pamiętam.

(Borys Targersdorf) #10

Nie pamiętam :frowning: Jedyne co mi utkwiło w pamięci to granica, która dzieli miasteczko.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #11

Tylko Slawonia przylega do naszych granic na północnym-wschodzie, nie zaś jak w realu na południu. Stad nie wiem o jakie miasteczko chodzić mogło.

(Xavery edler Kłopocki) #12

Gdzieś na granicy galicyjskiej, o ile dobrze pamiętam.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #13

Może więc Brody. :slight_smile:

(Xavery edler Kłopocki) #14

Nie wiem, ale mam pyszny pomysł - zaprośmy herr Tomkowicia na przyjęcie na cześć zwycięscy regat, i przy okazji zapytajmy :slight_smile:

(Henryk von Groc Hrychowicz) #15

Popieram. Lepszej okazji do rozmów nie będzie. :slight_smile: