Kontynuacja

(Borys Targersdorf) #41

Popieram.

(Moritz von Oranien-Nassau) #42

Kiedy w ogóle jest ten cały kongres?

(Tomisław II) #43

Dla mnie jasna sprawa. Wolałbym żeby Parlament został zwołany w czerwcu/ ew. lipcu. Do tego czasu w znacznym stopniu ukształtują się prowincje/miasta. Mie kuje w oczy tzw. Bukowińska Republika Rad. Dla v-monarchisty, powinna być nazwa Księstwo Bukowiny.

(Moritz von Oranien-Nassau) #44

Na razie mamy wolność,ale finalnie wszystko ma się przekształcić w monarchię.

(Borys Targersdorf) #45

Należy uwzględnić czas wakacji i nieobecności.

(Wiktor Toghon) #46

Październik wydaje się rozsądny jeśli się Panom tak bardzo śpieszy.

(Tomisław II) #47

Termin bardzo dogodny. Mi odpowiada. Jak pozostałym?

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #48

Mnie też odpowiada, ale my jesteśmy w gorącej wodzie kompanii.
Poczekajmy co powiedzą bardziej doświadczeni Panowie Wiktor Maretzky i Borys Targersdorf.

Oh lol.

W takim razie ja proklamuję Republikę i Kanton Vorarlberg, niech banda Helwetów stanie się rzeczywistością! Teraz tylko pozostaje poszukanie partnerów do stworzenia Konfederacji, ale to że sporo osób ma pod swoim nazwiskiem wpisane Zugsführer daje mi jakąś nadzieję.

(Tomisław II) #50

[quote=“Polyna”]

Zostanie wtedy utworzony odpowiedni dział na forum.
Oh lol.

W takim razie ja proklamuję Republikę i Kanton Vorarlberg, niech banda Helwetów stanie się rzeczywistością! Teraz tylko pozostaje poszukanie partnerów do stworzenia Konfederacji, ale to że sporo osób ma pod swoim nazwiskiem wpisane Zugsführer daje mi jakąś nadzieję.[/quote]

W odrodzonej mikronacji nie ma mowy o republiki. Jeśli ona chce to może być Królestwo Węgier.

(Wiktor Toghon) #51

Nie chce być nie miły, ale skoro istnieje Republika Rad to czemu nie Republika i Kanton Vorarlberg?
Panuje niczym nie skrępowana wolność, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.

(Borys Targersdorf) #52

[quote=“Wiktor von Vihren”]
Panuje niczym nie skrępowana wolność, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.[/quote]

i dlatego ten zdrowy rozsadek nakazuj aby Polyna się przedstawiła i napisała kilka słów o sobie.

(Wiktor Toghon) #53

I tu muszę się z Panem zgodzić. Kultura to podstawa.

(Wiktor Maretzky) #54

[quote=“Polyna”]

Zostanie wtedy utworzony odpowiedni dział na forum.
Oh lol.

W takim razie ja proklamuję Republikę i Kanton Vorarlberg, niech banda Helwetów stanie się rzeczywistością! Teraz tylko pozostaje poszukanie partnerów do stworzenia Konfederacji, ale to że sporo osób ma pod swoim nazwiskiem wpisane Zugsführer daje mi jakąś nadzieję.[/quote]

Witam kolejnego gościa z Dreamlandu (jeśli się nie mylę?). Pani koncepcja jest ściśle związana z naszą historią. Otóż, po rozpadzie Monarchii

[Wikipedia]

(Tomisław II) #55

Trzymajmy się ram realnej MAW w wirtualnym wydaniu.

Ok.

Ich bin Polyna, ich komme aus Dreamland, ich bin in Virtueller Nationen seit Jahr 2005. Narodzona w Wandystanie, pełniła tam od wała funkcji, od szeregowego kwiatona Churału Ludowego, przez Komisarza Ludowego d/s Informatycznych, cenzora, aż po prezydenta. Brała czynny udział w powstaniu w Gnomii, Wandejskim Czerwcu i Rewolucji Winnickiej. Obecnie przebywa na dobrowolnym wygnaniu w Dreamlandzie po tym jak skazali mnie po jednym z moich meltdownów.

Ma ochotę pobawić się tutaj w helwetyzm (broń boże helwetykizm romański!) dlatego bo czemu nie.

Dokładnie tym to było inspirowane, już się bałam że nikt nie zrozumie dlaczego akurat Helweci i kantonalizm.

(Jan Dagobard von Thorn-Maikowski) #57

Germanizacja wypowiedzi. Mniam.

(Wiktor Toghon) #58

Ich liebe das <3

(Daniel January von Tauer-Krak) #59

Guten Tag!

[quote]Jeśli znajdą są chętni to proponuję, aby każdy wyciął sobie jakiś kawałek z terenów dawnej Monarchii (nie musi to być cała prowincja) i zaprowadził na nim ład i porządek. Typ rządów dowolny. A po powiedzmy roku, jeśli ktoś się ostanie oraz uda się przekonać sceptyków, będzie można pomyśleć o utworzeniu Odrodzonych Austro-Węgier. A wtedy przyrzekam osobiście udać się na kolanach do Rotrii, aby błagać o namaszczenie nowego Monarchy.
[/quote]

Jeśli nikt nie miałby nic przeciwko to chciałbym pod opiekę wziąć Słowaków (Księstwo Słowacji). Tereny byłego Królestwa Węgier zamieszkane przez Słowaków.
Inicjatywa zaiste wspinała. :wink:

(Thimoteus ik Hohentsolern) #60

Cáonach a tatù

Jak nikt nie ma nic przeciwko to z chęcią zajmę się narodem Serbskim (Księstwo albo Królestwo? ) a jeżeli Serbia jest zajęta to Ja z chęcią Śląskiem pokieruje :slight_smile: