Kontynuacja

(Thimoteus ik Hohentsolern) #81

Przepraszam, pomyliłem się. Z związku z czym popieram ruchy wojsk Św. Wacława.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #82

Panowie, jeśli nie będzie ku temu sprzeciwu zajmę się obszarem Księstwem Styrii.

(Thimoteus ik Hohentsolern) #83

Ja jako Węgry się nie sprzeciwiam, ale wolał bym żeby nowi nie przejmowali kolejnych terenów ale rozwijali te które już istnieją :confused:

(Borys Targersdorf) #84

niech się Pan kontaktuje z Czerwonym Baronem czyli Herr Maretzkym.

(Daniel January von Tauer-Krak) #85

W sumie…

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #86

Zwracam się do Rady Nadzorczej i wszystkich Ekscelecji Gubernatorów
Każdy tworzy wojsko na swoim terenie, z nową numeracją
Proponuję, aby przy tworzeniu wojsk zostały zachowane numery jednostek i ich garnizony.
To wszystko może pomóc w odtwarzaniu MAW

(Thimoteus ik Hohentsolern) #87

[quote=“Andrew von Lichtenstein”]Zwracam się do Rady Nadzorczej i wszystkich Ekscelecji Gubernatorów
Proponuję, aby przy tworzeniu wojsk zostały zachowane numery jednostek i ich garnizony.
To wszystko może pomóc w odtwarzaniu MAW[/quote]

z nowa numeracja inaczej z wieksza/mniejsza armia? Przepraszam za brak polskich znakow.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #88

Popieram w całej rozciągłości sprawy. Do sprawdzenie dyslokacji jednostek można korzystać z tej mapki.

upload.wikimedia.org/wikipedia/ … 9_1898.jpg

(Thimoteus ik Hohentsolern) #89

[quote=“Tymoteusz von Hohenzollern”]

[quote=“Andrew von Lichtenstein”]Zwracam się do Rady Nadzorczej i wszystkich Ekscelecji Gubernatorów

z nowa numeracja inaczej z wieksza/mniejsza armia? Przepraszam za brak polskich znakow.[/quote]

juz zrozumialem :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #90

to dobry pomysł, będę musiał sie tylko ułożyć z Regentem Galicji odnośnie pułku cieszyńskiego.

(Moritz von Oranien-Nassau) #91

Słucham.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #92

Panowie, mam jeszcze drugą mapkę z bardziej wyraźnie zaznaczoną dyslokacją korpusów i pułków. Sadzę że będzie pomocna w rozmieszczaniu jednostek wojskowych.

mlorenz.at/images/militaerte … _gross.jpg

(Miroslav Barbarez) #93

Witam.

Troszeczkę się ten temat “zakurzył”, ale jestem mniej więcej na bieżąco z tym, w jakim kierunku aktualizowane są mapy dawnej Monarchii, w znaczeniu kto wybiera poszczególne kawałki naszej “monarszej układanki” :smiley: Z tego tytułu chciałbym zadać jedno istotne pytanie: cóż obecnie dzieje się z moją kochaną Bośnią?

(Moritz von Oranien-Nassau) #94

Jest de facto martwa.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #95

Kraj ten póki co leży odłogiem i jest do zagospodarowania. :slight_smile:

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #96

Jeżeli się Pan zdecyduje na objęcie Bośni, to życzę miłej pracy

(Borys Targersdorf) #97

Może Pan liczyć na wsparcie Austriackiej Unii Gospodarczej i… wojsk Krajów Koronnych.

(Wiktor Maretzky) #98

Panie Miroslavie, Bośnia czeka na swego dawnego gospodarza :slight_smile: .

(Tomisław II) #99

Zwracam się oficjalną prośbą o przyznanie mi zarządzanie nad prowincją Austria Dolna.
Powodem tej prośby jest chęć zadbania prowincji, wokół której są inne prowincje już zarządzane.
Chcę ją objąć zarządzanie jako Namiestnik Prowincji.

(Borys Targersdorf) #100

Panie Burmistrzu
Nikt nikomu oficjalnie w zarząd prowincji nie dawał. Ziemie Dolnej Austrii leżały odłogiem i stawały się łatwym łupem dla wszelakich sił niepożądanych samo Wolne Miasto Wiedeń jawiło się jako wyspa praworządności wśród chaosu anarchii :wink: nie ukrywam ,że Tyrolczycy działają w porozumieniu z Krajami Koronnymi. których wojska wejdą do akcji w sobotę rano. Zrobił się malutki bigosik ale mam nadzieję że znajdziemy rozwiązanie. Do zobaczenia w Wiedniu. :smiley: