Kontynuacja

(Tomasz Dostojewski) #101

Chętnie wspomogę w rozwoju Bośni i Hercegowiny.

(Ciaran van Scharfschuetze) #102

A ja się cieszę, że na terenach po MAW przeżyli ludzie i chcą żyć nadal. Trzymam za Was kciuki i gorąco wierzę w zachodnich sąsiadów Trizondalu. Pozdrawiam, Ciaran van Scharfschuetze.

(Borys Targersdorf) #103

Witam Szanownego Pana
zapraszam na kufelek Brackiego do Cieszyna.

(Ciaran van Scharfschuetze) #104

[quote=“Borys Targersdorf”]
Witam Szanownego Pana
zapraszam na kufelek Brackiego do Cieszyna.[/quote]

Teschen rzut beretem od mojego ukochanego Troppau. Chętnie wpadnę :slight_smile: Prost !

(Miroslav Barbarez) #105

Panowie,

nie ukrywam, iż rozwój Bośni i Hercegowiny jest dla mnie priorytetem na obecną chwilę. Jeżeli Szanowny Ahmed Pasza wyrazi na to zgodę, z przyjemnością mógłbym współtworzyć Bośnię i Hercegowinę w ramach wcześniej opracowanego systemu politycznego. Jestem do Pańskiej dyspozycji, Szanowny Ahmed Paszo! :slight_smile:

(Tomisław II) #106

Drogi Borysie,

Austria Dolna i Wiedeń są jedną część. Formalnie 13 maja w Austrii Dolnej jest Namiestnik. To ja.
Jeżeli chcesz wkroczyć do Austrii Dolnej i Wiednia, to wylecisz z hukiem.

Wara od Austrii Dolnej i Wiednia.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #107

Szanowny Panie Burmistrzu
Pana dekret jest datowany na 13 maja, więc 12 nie obowiązuje. Poza tym nas nie dotyczy.

Wojska Tyrolu, Salzburga i Górnej Austrii - jak to Pan nazwa chordy - od godz. 21,00 12 maja zajmują Dolną Austrię

proszę spojrzeć na przekaz

a do zajęcia Dolnej Austrii mamy takie samo prawo ja Wiedeń.

(Franciszek Leopold I) #108

Ciaran! Żyjecie!

(Tomisław II) #109

Po pierwsze,

ja mam legitymizacje ludności Austrii Dolnej, a drogi Andrew nie ma. Po za tem dekret jest formą oficjalnej legalność zajęcia ziem.
Trzeba posiadać spryt.

(Franciszek Leopold I) #110

W zasadzie nie jest, będzie od jutra.

(Borys Targersdorf) #111

[quote=“Leszek van der Fryssau”]Drogi Borysie,

Austria Dolna i Wiedeń są jedną część. Formalnie 13 maja w Austrii Dolnej jest Namiestnik. To ja.
Jeżeli chcesz wkroczyć do Austrii Dolnej i Wiednia, to wylecisz z hukiem.

Wara od Austrii Dolnej i Wiednia.[/quote]

grzecznie wyjaśniłem co powodowało decyzję o zajęcie Dolnej Austrii i z moich wypowiedzi ani Pana von Lichtensteina nie wynika że mamy zamiar Pana usunąć z Wiednia. skąd ten pomysł ???
Dlatego niech Pan zachowa umiar w wypowiedziach i nie rzuca swoich sił porządkowych na weteranów spod Slazburrga mając za plecami Czechów.
i proszę się nie ośmieszać działaniami hmm prawnymi :stuck_out_tongue:
Mam nadzieję,że osiągniemy porozumienie i nie dojdzie do bratobójczych walk.

(Miroslav Barbarez) #112

Ledwośmy okrzepli po roku niebytu, a już mamy zalążek pierwszych tarć… To nie wygląda dobrze…

(Wiktor Toghon) #113

A może się Panowie podzielą?

(Tomisław II) #114

Hola, Hola,

Gdzie będę się dzielić z nim Austrią Dolną. Ona ma Austrię Górną. Rzeczą naturalną, iż mnie należy się Austria Dolna

(Borys Targersdorf) #115

nie powodu sie dzielić. Dolną Austria Pan Leszek może zarządzać. Niech tylko wstrzyma działania swoich sił policyjnych.

(Tomisław II) #116

Wstrzymam działania. Jednak zostają jako siły stabilizacyjne we Austrii Dolnej.

(Borys Targersdorf) #117

Proszę traktować działa Tyrolczyków jako działania osłonowe dla sił porządkowych Wiednia.

(Tomisław II) #118

13 maja 2017 w godzinach po południowych wydam rozporządzenie o powołaniu sił porządkowych Austrii Dolnej, złożonej wyłącznie ze mieszkańców Austrii Dolnej. Jednocześnie zostaną wycofana C-K Policja. Zostanie jednak grupa 20 - osobowa, odpowiadająca za szkolenia nowej formacji. Będą przebywali na czas określony tj. 30 dni.

(Borys Targersdorf) #119

Może Pan liczyć na pomoc Tyrolu i Krajów Koronnych w tworzeniu sił porządkowych, szkolenie, organizacja itp.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #120

oddziały wojsk CK Armii dostały rozkaz wspierania i osłony oddziałów policyjnych z Wiednia