Liga piłkarska

(Patryk I Labacki) #1

Tak się zastanawiam i chciałbym zapytać czy byliby chętni do gry w lidze piłkarskiej w xperteleven.com? Ja osobiście bardzo chętnie bym pograł :slightly_smiling_face:

(Xavery edler Kłopocki) #2

Ależ nasze zespoły grają w Lidze Królewskiej!

(Patryk I Labacki) #3

A to przepraszam nie wiedziałem o tym. To będę musiał poczekać na koniec sezonu i wolne miejsce oczywiście jeśli będę mógł dołączyć :wink:

(Franciszek Józef II) #4

A czy nie czas, byśmy mieli własną ligę?

(Patryk I Labacki) #5

Jeżeli będą chętni to zajmę się organizacją “ligi krajowej”

(Xavery edler Kłopocki) #6

Przydałby się swoją drogą nowy prezes O kategorii Donaufussballbund obawiam się

(Patryk I Labacki) #7

Mogę być nim ja jeśli nikt nie ma nic przeciwko :wink:

(Borys Targersdorf) #8

Ja się piszę.

(Wiktor Toghon at Atera) #9

Ja też jestem chętny

(Robert Fryderyk) #10

Ja też nieustannie zapraszam drużyny MAW do SLP. Największej i najprężniej działającej ligi. Są wolne teamy choćby teraz. Liga ma charakter międzynarodowy, spotkać można teamy z każdego niemal zakątka świata.

Z własnego doświadczenia - małe ligi lokalne prędzej czy później tracą ogień i stają cieniami samych siebie. Jeśli mogę doradzić to nie idźcie tą drogą.

(Franciszek Józef II) #11

Ekscelencjo, rozumiem tę radę, ale jako donauerysta przyznam, że wolałbym ujrzeć naszą ligę, bez urazy oczywiście :).

(Xavery edler Kłopocki) #12

A ja się zgodzę z Jaśnie Wielmożnym hrabią von Thorn. Małe, lokalne ligi nie mają sensu. Dlatego proponuję, żeby po objęciu pozycji prezesa Donaufussbalbund @Patryk_I zaczął rozmowy z sąsiadami celem powołania Orientyckiej Ligi Piłkarskiej z siedzibą nad Dunajem!

(Wiktor Toghon at Atera) #14

z tym że Liga Orientyki już istnieje…

(Robert Fryderyk) #15

Właśnie miałem pisać, że Liga Orientyki jest i też jest słaba :smiley:

(Xavery edler Kłopocki) #16

Bo brakowało w niej austrowęgierskich drużyn!

(Patryk I Labacki) #17

To czas zapanować nad tą ligą :soccer::laughing:

(Wiktor Toghon at Atera) #18

To zależy co rozumiecie przez austriacka, Jest Gryf Lemberg (chyba nawet prowadzony przez Ekscelencje Regenta), FK Olimpik Sarajewo, Bohemians Praha 1905 czy też FK Marine Triest (możliwe że coś pominąłem). 4 drużyny z MAW na 13 w ogóle to i tak sporo.