Misja dyplomatyczna z Królestwa Garapenii


(Kazimierz Garapeński) #1

Witam wszystkich! Przybywam z Królestwa Garapenii, z zamiarem nawiązania stosunków dyplomatycznych z Monarchią Austro-Węgierską. To prawda, jesteśmy (na razie) małą mikronacją, liczącą zaledwie 2 obywateli, jednak nasz kraj szybko się rozwija. Jesteśmy więc zainteresowani nawiązaniem stosunków dyplomatycznych z Austro-Węgrami, ponieważ nasz kraj leży blisko waszego, co widać na mapie, którą załączam poniżej.

Link do Garapenii (strona w budowie, ale forum działa): garapenia.cba.pl/

Mapa: zapodaj.net/2702a94476c9d.png.html


(Borys Targersdorf) #2

witam Ekscelencje w Monarchii, niestety Cekania przezywa trudności i wszelaka pomoc ze strony władz Monarchii jest niemożliwa. Proszę też uważać na niejakiego Samuela Cunarda, który uzurpuje sobie prawo do tytułów cesarsko-królewskich, ów Pan jest też podejrzewany o klonowanie kont. w sprawie lokacji Królestwa Garapenii proszę zwrócić się do Kongresu Orientytki, który właśnie obraduje w Dreamalandzie.


(Samuel Cunard ) #3

Panie Targersdorf!Niech Pan nie rzuca słów na wiatr.My podejrzani o klonowanie kont?Co to za bzudra!!! Przypominam,że Pan jest ściagnany za zdradę stanu i obrazę Majestatu. Ekscelencjo!Zapraszam Pana na nową stronę Imperium-maw.vig1.pl


(Szymon Uchastok) #4

Witam! Nazywam sie Szymon Uchastok i jestem Wszechcarem odradzającego sie powoli Państwa Batawskiego. Chciałbym zwiedzić wasz piękny młody kraj. Może nawiązać stosunki dyplomatyczne i swoim doświadczdniem wspomóc rozwój MAW.