Nasz adres internetowy


(Wiktor Toghon at Atera) #1

Jak? Dlaczego?


Pytania odnośnie nowego forum
(Xavery edler Kłopocki) #2

Panujący wówczas nie zorientował się że trzeba przedłużyć domenę, no i przepadło. Myślę intensywnie nad założeniem na nią tzw. “opcji”, ale to ciągle w ramach pomysłów. A jeśli chodzi Panu o aktualny adres, herr von Vihren, to proszę spróbować bez myślnika :slight_smile:


(Franciszek Józef II) #3

Mowa o austro-wegry.net czy austro-wegry.org? Oczywiście dorzucę się, jeżeli będziemy mogli którąś odzyskać :-). A co np. austro-wegry.at? :wink:


(Xavery edler Kłopocki) #4

Mowa o obu, Wasza CK Wysokość. Cóż, kiedy kupowałem domenę austro-wegry.org, miałem w pamięci starą zasadę, według której szanujące się mikronacje mieściły się właśnie w domenie *.ORG :slight_smile:, stąd mamy tu i teraz taki adres jaki mamy :slight_smile:


(Wiktor Toghon at Atera) #5

mowa o linku z profilu Waszej Wysokości :slight_smile:


(Franciszek Józef II) #6

O, pardon :-).

A co do domeny .org - pamiętam, że w sumie jeszcze lepiej mi wyglądała .net, ale to kwestia gustu, i tak obydwie nie są już w naszych rękach.


(Xavery edler Kłopocki) #7

*obecnie


(Andrew von Lichtenstein) #8

Czy dobrze rozumie, że będziemy polować na starą demone. Ja tez chętnie dołożę się do niej. A może napisac do teraźniejszego właściciela, może ją sprzeda ?


(Xavery edler Kłopocki) #9

Obawiam się że obecnym właścicielem jest jakaś koreańska farma domen…


(Andrew von Lichtenstein) #10

widziałem u jednego z informatyków program, w którym wpisywało się część nazwy domeny, a program wyszukiwał wolne domeny. Ale na razie mamy na dwa lata domenę, więc nigdzie nam się nie spieszy.