Nieobecności

(Wiktor Toghon at Atera) #1

Nie znalazłem tematu więc go tworze. W przyszłym tygodniu (i dziś też) nie będzie mnie, lub będę bardzo rzadko.

(Franciszek Józef II) #2

O, dobra inicjatywa. Ja przyznam, że do środy będę mieć dość niewiele czasu na mikronacje. Potem powinno być już lepiej :-).

(Andrew von Lichtenstein) #3

Niestety z powodów realnych - członek rodziny w szpitalu Będę musiał ograniczyć moją bytność w Monarchii To nie znaczy, że nie będzie minie w ogóle Przepraszam

(Borys Targersdorf) #4

Od dziś do 25,07 jestem bez internetu. Wracam w 25 i wtedy Rada przekaże władzę Jego Cesarskiej Wysokości.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #5

Znaczy krótki urlop, :slight_smile: Życzę więc miłego wypoczynku i czekamy na pana powrót.

(Andrew von Lichtenstein) #6

Ja też życzę miłego odpoczynku

(Henryk von Groc Hrychowicz) #7

Halo, jest tu ktoś, czy wszyscy wyjechali na wakacje ?

(Borys Targersdorf) #8

Ja jestem :slight_smile:

(Andrew von Lichtenstein) #9

Ja jestem

(Xavery edler Kłopocki) #10

Ja też co do zasady jestem, ale mało się udzielam jako że szykuję państwu pewną drobniutką niespodziankę.

(Wiktor Toghon at Atera) #11

Ja też jestem i będę przynajmniej do końca tygodnia.

(Xavery edler Kłopocki) #12

5 postów przeniesiono do wątku: Sprawy Techniczne

(Borys Targersdorf) #17

Koledzy do 21 VIII będę nieobecny.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #18

Życzę udanego wypoczynku. :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #19

Dziękuję, taki resecik się kroi brak komputera, ograniczony zasięg telefonii komórkowej. Siedziałem tak kiedyś trzy tygodnie całkowity brak uciekającego czasu, klasa !!!

(Franciszek Józef II) #20

Jestem - nie śledziłem tylko tematu ;-).

Nie będzie mnie dopiero 9.09-2.10.2017 :slight_smile:

(Andrew von Lichtenstein) #21

Życzę miłego odpoczynku

(Borys Targersdorf) #22

Nieobecność od 1 XI do 7 XI.

(Franciszek Józef II) #23

Jak zostałem poinformowany, JW Regent i Dyrektor c. i k. Biura Administracji ma problemy sprzętowe; zakładam że wybaczy mi to wyręczenie. Jeżeli będą jakieś prośby dot. działania forum, proszę je kierować do mnie (także w c. i k. Biurze Administracji, ale proszę wspomnieć mój nick, @FJ2)

(Xavery edler Kłopocki) #24

Ja, das stimmt, mam przejściowe problemy natury technicznej. Śledzę jednak wydarzenia na bieżąco, a w razie naglącej potrzeby administracyjnej jestem pewien że JCKM bądź Praesident Groec staną na wysokości zadania.