Nieobecności

(Franciszek Leopold I) #29

Ha, cóż, okazuje się że jest tutaj nas, dziarskich staruszków, całkiem sporo :wink:

(Borys Targersdorf) #30

Witaj Wiktorze :slight_smile:

(Franciszek Leopold I) #31

Wa! Witaj Borysie!

(Borys Targersdorf) #32

Sługa uniżony Waszej Wysokości :slight_smile:

(Andrew von Lichtenstein) #33

Przepraszam za nieobecność, ale od jakiergoś czasu nie mogłem wejść na stronę Monarchii, dopiero wczoraj Wielmożny Ekscelencja Szef Sztabu uświadomił mnie że mal logować się na innej stronie

(Andrew von Lichtenstein) #34

Szanowni Panowie
Muszę dzisiaj wyjechać w delegację, wracam w piątek wieczorem, od soboty jestem dostępny.
Real mnie wzywa
Będę się starał śledzić wszystko na telefonie
Przepraszam

(Franciszek Leopold I) #35

W takim razie pozwolę sobie przywrócić tę piękną i potrzebną tradycję, myślę że to może być dla nas wszystkich szansa na uniknięcie w przyszłości wielu niepotrzebnych nerwów i nieporozumień :slight_smile:

Muszę jutro odbyć wyprawę w celach rodzinnych, więc podejrzewam że zajrzeć na forum będę mógł dopiero pod wieczór.

Postaram się oczywiście trzymać rękę na pulsie w czasie podróży, zaś w razie nieprzewidzianych a potencjalnie groźnych w skutkach awarii i chochlików cybernetycznych Ekscelencja @Andrew_von_Lichtenst dysponuje już moim prywatnym numerem telefonu. więc niniejszym go upoważniam żeby w razie katastrof naturalnych, inwazji wrogów bądź problemów natury techniczno-informatycznej nie wahał się ani chwili przed skorzystaniem z niego!

Pozdrawiam i do jutra
Xavery Kłopocki, Regent

P. S.
Nie zapomniałem o obiecanym ogłoszeniu wyborów do Rady Państwa, postanowienie jest gotowe, ale na stronie Gesetzblatt (czyli dziennika ustaw) pojawi się zapewne dopiero po północy – ale w końcu jest niedziela, prawda? Niecierpliwych zaś zawczasu już informuję że wybory do Rady Państwa zaplanowałem na kolejną sobotę i niedzielę, czyli 28 oraz 29 dzień lipca. Jest to co prawda nieco po terminie, ale sądzę że biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności jest to akceptowalne.

Gute Nacht!

(Borys Targersdorf) #36

Będę nieobecny od 3 do 20 sierpnia.

(Andrew von Lichtenstein) #37

Miłego odpoczynku i wracaj do nas jak naszybciej

(Henryk von Groc Hrychowicz) #38

Również życzę dużo słońca i mile spędzonego urlopu. :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #39

Dziękuję za życzenia :slight_smile:

(Erik Blume) #40

Dobry Wieczór, Szanowni!
Rozglądając się niepewnie, spod przykurzonego już kapelusza, po ciągle podobnym, acz niejako odmienionym Wiedniu… po długiej, kolejnej niekontrolowanej nieobecności, staję przed smutną prawdą. Stęskniłem się za Monarchią, aczkolwiek jako ambasador absolutnie nie spełniłem ani chlubnego obowiązku ani własnej związanej z nim, potrzeby serca. Kłaniam się pokornie, pragnąc powrócić do ukochanego miasta, może z początku przypatrując się i wspomóc w tym, co idzie mi najlepiej- inicjatywach, nazwijmy to “estetyczno- sztucznych”. Przepraszam po raz kolejny, szczerze i gorąco.

(Andrew von Lichtenstein) #41

Witam witam i o zdrowie pytam

(Borys Targersdorf) #42

@Erik pozwól, że to ja ocenię jako Twój ówczesny szef :wink: Dobrze Cię widzieć.

(Andrew von Lichtenstein) #43

Pragnę zawiadomić wszystkich że w dnia 31.08. - 01.09. Będę na urlopie. Przez to moja aktywność się zmniejszy

(Inger von Beillschmidt) #44

Szanowny Herr Blume, jeśli chodzi o niespełnione role i obowiązki to z pewnością nie zawiódł Pan oczekiwań w takim stopniu jak ja. Skoro temat po temu powstał to w tym miejscu pragnę serdecznie przeprosić i ukorzyć się przed Panem Henrykiem von Groc Hrychowiczem, któremu osobiście zaoferowałam pomoc po czym na ponad rok zniknęłam z życia Monarchii. Niestety, realioza bywa nieubłagana.
Dlatego, choć obecnie postanowiłam wrócić, znając siebie nie mogę obiecać, że moja obecność od tej chwili nie będzie przerywana krótkimi lub dłuższymi okresami absencji.

(Franciszek Leopold I) #45

Frau von Beillschmidt, nie sposób wyrazić jaką radością napełnia mnie ponowne zobaczenie Pani!

(Inger von Beillschmidt) #46

Nie inaczej wygląda to z mojej strony, Wasza Cesarsko-Królewska Mość!

(Franz Josef von Habsburg) #47

Inger von Beillschmidt! Nie może to być! Jestem niezwykle kontent z Pani powrotu!

(Erik Blume) #48

Wiele dobrego na temat Pani obiło się o moje ucho! Rad jestem z okazji, która się nadarza.