Nieobecności

(Wiktor Toghon at Atera) #11

Ja też jestem i będę przynajmniej do końca tygodnia.

(Xavery edler Kłopocki) #12

5 postów przeniesiono do wątku: Sprawy Techniczne

(Borys Targersdorf) #17

Koledzy do 21 VIII będę nieobecny.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #18

Życzę udanego wypoczynku. :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #19

Dziękuję, taki resecik się kroi brak komputera, ograniczony zasięg telefonii komórkowej. Siedziałem tak kiedyś trzy tygodnie całkowity brak uciekającego czasu, klasa !!!

(Franciszek Józef II) #20

Jestem - nie śledziłem tylko tematu ;-).

Nie będzie mnie dopiero 9.09-2.10.2017 :slight_smile:

(Andrew von Lichtenstein) #21

Życzę miłego odpoczynku

(Borys Targersdorf) #22

Nieobecność od 1 XI do 7 XI.

(Franciszek Józef II) #23

Jak zostałem poinformowany, JW Regent i Dyrektor c. i k. Biura Administracji ma problemy sprzętowe; zakładam że wybaczy mi to wyręczenie. Jeżeli będą jakieś prośby dot. działania forum, proszę je kierować do mnie (także w c. i k. Biurze Administracji, ale proszę wspomnieć mój nick, @FJ2)

(Xavery edler Kłopocki) #24

Ja, das stimmt, mam przejściowe problemy natury technicznej. Śledzę jednak wydarzenia na bieżąco, a w razie naglącej potrzeby administracyjnej jestem pewien że JCKM bądź Praesident Groec staną na wysokości zadania.

(Andrew von Lichtenstein) #25

Od dwóch tygodni nie mam czasu nawet zajrzeć na naszą stronę Prosze o jeszcze jeden tydzień urlopu.

(Borys Targersdorf) #26

Andreu polako, polako. :slight_smile:

(Erik Blume) #27

Wasza Cesarska Mość, Wasza Wysokość Regencie, Szlachetni Panowie, Pragnę przeprosić za haniebnie długą i niezapowiedzianą nieobecność. Jednocześnie dziękuję za wielką wyrozumiałość i wsparcie Waszej Wysokości @xavery w tych trudnych chwilach przesączonych goryczą i tęsknotą za Ojczyzną.

(Wiktor Maretzky) #28

Witam Szanownych Państwa i podłączam się pod wypowiedź Pana Erika. Jestem już stary i stetryczały i często zapadam w niespodziewaną śpiączkę. Właśnie się wybudziłem z letargu. Chyba trzeba będzie otworzyć jakiś zakład opieki nad mikronacyjnymi emerytami :wink:

(Xavery edler Kłopocki) #29

Ha, cóż, okazuje się że jest tutaj nas, dziarskich staruszków, całkiem sporo :wink:

(Borys Targersdorf) #30

Witaj Wiktorze :slight_smile:

(Xavery edler Kłopocki) #31

Wa! Witaj Borysie!

(Borys Targersdorf) #32

Sługa uniżony Waszej Wysokości :slight_smile:

(Andrew von Lichtenstein) #33

Przepraszam za nieobecność, ale od jakiergoś czasu nie mogłem wejść na stronę Monarchii, dopiero wczoraj Wielmożny Ekscelencja Szef Sztabu uświadomił mnie że mal logować się na innej stronie

(Andrew von Lichtenstein) #34

Szanowni Panowie Muszę dzisiaj wyjechać w delegację, wracam w piątek wieczorem, od soboty jestem dostępny. Real mnie wzywa Będę się starał śledzić wszystko na telefonie Przepraszam