Obrazki


(Franciszek Leopold I) #1


Nie chcę się Pani Minister von Beillschmidt wtrącać do resortu, ale kiedy @magz zasugerował mi stworzenie tego obrazka, wprost nie mogłem się powstrzymać. Jak Państwu się podoba? :slight_smile:
kroliki


(Borys Targersdorf) #2

Tak, łudząco podobni, Stary Pierdoła @FJ2 wykonał kawał dobrej roboty sześciu synów kropka w kropę, to się nazywa zadbanie o pomyślność Domu Panującego :stuck_out_tongue:


(Franciszek Leopold I) #3

To akurat Pradziadek (chyba?), nie ja. Ale grafika podobno wyszła udana :slight_smile:


(Borys Targersdorf) #4

O jasny gwint!!! Przepraszam Miłościwy Panie, pracowałem wczoraj do późna w nocy i mam dziś pomroczność jasną. Przez mgłę zobaczyłem ordery, dostojne oblicze, odruchowo stanąłem na baczność, jeszcze dalej oddalając się od obrazu i stąd moja gafa :frowning:


(Franciszek Leopold I) #5

No i może dobrze, że nie widzieliście z bliska, Hoheit, bo istnieje ryzyko że znowu nam Najjaśniejszego Pana muchy zanieczyszczają :smiley:


(Borys Targersdorf) #6

Wasza Cesarska Wysokość nie powinien się martwić, jeszcze dziś msw zaaresztuje wszystkie muchy, opornym porywamy skrzydełka.

co ja bredzę, proszę o wybaczenie muszę odespać cały tydzień nocek.


(Franciszek Leopold I) #7

Patrzże, jest taka obiegowa opinia że “Cysorz to ma klawe życie”, a tymczasem ja muszę trzy razy rozważyć najniewinniejszą uwagę, żeby mi tu c.k. biurokraci nie zaczęli powtórki z Chin! :stuck_out_tongue:


(Franciszek Leopold I) #8

Chciałbym w ogóle zaproponować nową, świecką tradycję:
Wrzućmy tu codziennie choć jeden obrazek “z przymrużeniem oka” :slight_smile:


(Inger von Beillschmidt) #9

Resort nie czuje się w żaden sposób dotknięty, wręcz przeciwnie, cieszy się z zaangażowania Najjaśniejszego Pana w prace nad wizerunkiem Domu Panującego :wink:


(Franciszek Leopold I) #10

Krakowski “Czas” w dniu 16 grudnia 1893r donosił:
image
Cały numer można znaleźć tutaj: