Oddanie się do dyspozycji Monarchy

(Xavery edler Kłopocki) #1

@FJ2! Najjaśniejszy Panie! Nie sposób było przeoczyć faktu, że mimo moich wcześniejszych zapewnień, miała miejsce kolejna, nieomal dwudniowa, przerwa w działaniu forum. Z bólem muszę poinformować, że następstwem awarii która ją wywołała, poza oczywistym faktem odcięcia od jakiejkolwiek działalności w Monarchii wszystkich jej mieszkańców, jest również utrata przez nas wszystkich materiałów wgranych na forum - tj. portretów, załączników wszelkiego rodzaju, grafik w dyskusjach, etc. Mimo nieustannej pracy od momentu awarii, z wykorzystaniem wszystkich moich środków oraz umiejętności, nie udało mi się ich odzyskać, i zmuszony jestem stwierdzić że najprawdopodobniej się nie uda.

W związku z powyższymi faktami, jako dyrektor C. i K. Biura Administracji biorę za te wydarzenia pełną, osobistą odpowiedzialność i oddaję się do dyspozycji Waszej Cesarskiej i Królewskiej Mości.

Korzystając z okazji, pragnę też skierować do WCKM, oraz wszystkich Narodów Monarchii płynące z głębi serca przeprosiny za to, że tak poważnie zawiodłem swoje obowiązki.

Wierny poddany WCKM Xavery Kłopocki

(Robert Fryderyk) #2

Sugestia - może jakaś instancja testowa forum? :slight_smile: backupik robiony przed większymi zmianami? :slight_smile: Co by pliki nie przepadały a wsio dało się odzyskać jako punkt przywracania? :slight_smile:

(Xavery edler Kłopocki) #3

1 post przeniesiono do wątku: Sprawy Techniczne

(Borys Targersdorf) #4

oczywiście Xavery stoję murem za Tobą !!!

(Patryk I Labacki) #5

JE @xavery proszę się nie winić za tą awarie. Nadrobimy te grafiki itp dlatego proszę nie martwić się :slight_smile:
Gdybym mógłbym w czymś pomóc w C. i K. Biurze Administracji to służę swą pomocą :blush:

(Franciszek Józef II) #6

Wasza Wysokość, pragnę wyrazić wdzięczność za opiekę nad forum i sądzę że wypadek przy pracy nie jest niczym, co mogłoby przekreślić te zasługi. Weiter machen, bitte!