Powitanie

(Patryk I Labacki) #1

Witam wszystkich bardzo serdecznie :smile: Jest mi niezmiernie miło ponownie przybyć do Monarchii :slightly_smiling_face: Nie wiem czy powitanie napisałem w dobrym dziale ale chciałbym poinformować że zostaje w Monarchii na dłużej :slight_smile: Król Natanii Patryk I Labacki

(Borys Targersdorf) #2

Witam Waszą Królewską Mość serdecznie w Monarchii.

:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

(Xavery edler Kłopocki) #3

Wasza Cesarska Mość! Zaszczyt to powitać WCMość na brukach Wiednia. Pozwolę sobie przy okazji wyrazić ubolewanie z racji niepowodzenia niedawnej próby reaktywacji Natanii… Kłaniam się nisko, Kłopocki

(Patryk I Labacki) #4

Niestety zabrakło mi motywacji do tego dzieła, choć będąc jedynym Natańczykiem ciężko jest dokonać reaktywacji. W Księstwie Sarmacji istnieje miasto Natania jakby co :wink: :slightly_smiling_face:

(Xavery edler Kłopocki) #5

Tak czy inaczej witamy na ziemiach Cesarsko-Królewskich i zapraszamy WCMość do rozgoszczenia się u nas na miarę chęci i możliwości.

(Patryk I Labacki) #6

Dziękuje bardzo za serdeczne powitanie :slightly_smiling_face: Zastanawiam się gdzie mam zamieszkać i czym zająć się w Monarchii…

(Xavery edler Kłopocki) #7

Zapraszam w wolnej chwili do kancelarii w Hofburgu na koniak i wymianę plotek! Zaprosiłbym do domu w Lemberg, ale właśnie się przeprowadzam, więc nie bardzo są tam warunki na przyjmowanie gości.

(Patryk I Labacki) #8

Bardzo chętnie wpadnę na te plotki i koniak tylko czy JE będzie mieć czas na gości? :thinking:

(Xavery edler Kłopocki) #9

Zapewniam, dla Waszej Cesarskiej Mości zawsze się znajdzie chwila! Toż WCMość jest żywą legendą! To że o mnie teraz na ulicach mówią „Wysokość” nie znaczy zaraz że jestem nieprzystępny dla gości, himmelaudon.

(Patryk I Labacki) #10

Miło to słyszeć zwłaszcza że zawsze myślałem że jestem dinozaurem wirtualnego świata :smile:

(Xavery edler Kłopocki) #11

Sam tak momentami myślę :wink:

(Franciszek Józef II) #12

Wasza Królewska Mość!

Rad jestem, że Waszą Królewską Mość widzę w Wiedniu; ufam, że się u nas Wasza Królewska Mość rozgości!

(Patryk I Labacki) #13

Rozgoszczę się ale muszę znaleźć sobie jakieś lokum bo jak na razie to mieszkam w hotelu :stuck_out_tongue_winking_eye::blush:

(Xavery edler Kłopocki) #14

Jeżeli Najjaśniejszy Pan nie zgłosi sprzeciwu, to chętnie na ten czas oddam w dyspozycję WCMości przysługujący mi pałacyk w Wiedniu, i tak zeń nie korzystam. Kiedy jestem w mieście to co najwyżej zdrzemnę się w pokoiku za gabinetem w Hofburgu.

(Franciszek Józef II) #15

Nie widzę przeciwwskazań, Ihre Hoheit :-).

(Xavery edler Kłopocki) #16

Danke Schön, Majestät! @Patryk_I może się Wasza Cesarska Mość wprowadzać choćby od jutra, wydam dyspozycje służbie.

(Patryk I Labacki) #17

Na pewno skorzystam z propozycji i jestem dozgonnie wdzięczny i jak tylko sobie coś ogarnę to opuszczę pałacyk :blush:

(Andrew von Lichtenstein) #18

Witam i serdecznie zapraszam na odpoczynek do Tyrolu