Powitanie

(Erik Otto von Hohenburg ) #1

okolo godziny 22:00 do portu morskiego w Tirescie zawinął statek plynący z centroazjatyckiej wyspy Athos.

Witajcie! — wyrzekł wychodzący na brzeg Erik Hoch — jestem nizemiernie rad, ze mogę zlozyc wizytę w tym jakze wspaniałym pansywie jakim jest niewątpliwie Monarchia Austro-Węgier.

Zstąpiwszy na staly ląd kontynuował; przybywam z dalekiego kraju z prosbą o wskazanie mej skromnej osobie licznika lub miejsca publikacj oficjalnych raportów dotyczących aktywności, rozumianej jako ilosc opublikowanych postow na forum w przeciągu jednego miesiąca.

Z wyrazami szacunku i z najlepszymi zyczeniami
(-) Erik Hoch

(Franciszek Leopold I) #2

Herr Eriku!
Witam serdecznie na gościnnych ziemiach naddunajskich!
Przy okazji chciałem serdecznie przeprosić Pana za ten strasznie długi czas oczekiwania, ale jak się Pan już zapewne zorientował przybył Pan do nas w trudnym momencie – Najjaśniejszego Pana złożyła ciężka realioza, mnie zaś spotkała tragedia rodzinna, i nawet nie miałem świadomości że włączona została opcja zatwierdzania postów.
Tak czy inaczej, mam szczerą nadzieję że ta nieprzyjemna sytuacja nie wyrobiła u Pana złej opinii o mieszkańcach Monarchii!

(Erik Otto von Hohenburg ) #3

Ależ skądże!

Dziękuję za powitanie i oznajmiam, iż doskonale rozumiem sytuację w jakiej obecnie znajduje się państwo udzielające gościny mej skromnej osobie. Jest mi niezmiernie przykro z powodu tragedii jaka spotkała Pańską rodzinę. Proszę o przyjęcie z mojej strony najszczerszych kondolencji.
Pozwolę sobie jeszcze ponowić pytanie; czy mogliby mi państwo wskazać statystyki lub licznik postow na forum? - jestem świadom, że jest to pytanie dosyć niecodzienne jednak potrzebuję tych informacji w celu stworzenia oficjalnej statystyki aktywności na forach państw mikroświata.

(Franciszek Leopold I) #4

Hmm, jeżeli Pan sobie życzy mogę specjalnie przygotować wyciąg z bazy, proszę tylko powiedzieć jaki okres Pana interesuje :slight_smile:
Statystyki ogólnodostępne mają dosyć niepraktyczny format obawiam się…