Propozycja nowych domyślnych portretów

(Franciszek Leopold I) #1

Fraulein @Inger_von_Beillschmi jest równie nieśmiała jak utalentowana, więc pochwalę ją w zastępstwie – otrzymałem od niej dziś propozycję domyślnych portretów na forum. Tradycyjnie zapytuję: co Państwo sądzicie?
image
image

(Franz Joseph von Habsburg) #2

Dreimal ja!

(Borys Targersdorf) #3

Bardzo klimatyczne!

(Inger von Beillschmidt) #4

Dziękuję, WCKM, za słowa pochwały! Będę wdzięczna mogąc w ten sposób przysłużyć się Monarchii.
Zastanawiam się natomiast, czy nie przygotować jeszcze kilku portretów męskich, jako że panów gościmy tu znacznie częściej niż panie. Myślę, że ze trzy różne aparycje, przydzielane losowo, znalazłyby zastosowanie?

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #5

A moze jakis portret w mundurze

(Franciszek Leopold I) #6

Doskonały pomysł, szanowny Kuzynie!

(Inger von Beillschmidt) #7

Jak najbardziej! Czy chodzi o jakiś konkretny mundur? Armia, żandarmeria, coś innego?

(Moritz von Oranien-Nassau) #8

Piechota chyba. Ten najsłynniejszy.

(Borys Targersdorf) #9

Droga Pani @Inger_von_Beillschmi

I ja bym zamówił taki klasyczny awatarek, ale grzecznie poczekam w kolejce.

(Inger von Beillschmidt) #10

Czy mogłabym prosić o jakiś wzornik? Mimo estetycznej fascynacji mundurami kompletnie się na nich nie znam, a nie chciałabym popełnić gafy.

Herr Targersdorf, ale nie ma najmniejszego problemu! Wzorowany na obecnym awatarze, na jakimś innym wizerunku, czy bardziej złożone życzenia?

(Franciszek Leopold I) #11

https://www.google.com/search?q=kuk+armee+uniformen
Tutaj znajdzie Fraulein sporo referencji

(Borys Targersdorf) #12

Droga Pani
Wzorowanym.

(Erik Blume) #13

Przyjrzal sie z pewna zawodowa zazdroscia, ktorej nie umial powstrzymac nawet sam przed soba. Jednak wielkie uznanie dla portretow zwyciezylo resztki paskudnej emocji
-Sa wspaniale! Jednak, jak Pani Szanowna jeszcze zapewne pamieta, czy propozycja trzeciej, bardziej "neutralnej"opcji wchodzi w gre? :slight_smile:

(Inger von Beillschmidt) #14

Widząc nutkę zazdrości w spojrzeniu Erika zaniepokoiła się lekko a odwieczne poczucie niższości wobec artystów wykształconych znów dało o sobie znać. Z tym większą - i widoczną - ulgą przyjęła słowa pochwały.
Serdecznie dziękuję, Herr Blume! Czy wersja, którą widział Pan w moim szkicowniku była zadowalająca? Jeśli tak to zaprezentuję wraz z pozostałymi zamówionymi portretami. Niestety, kilkudniowy wyjazd zagraniczny odciągnął mnie od ołówka.

(Hans von Eichenblatt) #15

Bardzo ładne, te Pani portrety, mógłbym ja też prosić o jeden dla mnie?

(Inger von Beillschmidt) #16

Ależ oczywiście, Herr von Eichenblatt! Podobnie jak Pana Targersdorfa zapytuję na czym portret ma być wzorowany? A może tylko z opisu?

(Erik Blume) #17

Spłonił się “dziewiczym” rumieńcem. Sam zażenowany swoją przeszłą zazdrością
-Ależ, to wcale nie tak! Poza tym, nie jestem “wykształconym” artystą. Pani dzieła są wyśmienite i owszem, zachęcam Panią do okazania też trzeciej opcji. Myślę, że wszyscy będziemy równie zachwyceni.

(Hans von Eichenblatt) #18

Na Cesarzu Wilhelmie II, niech Pani sobie wybierze któreś z tych zdjęć do tego portretu, tak żeby tu na forum pasowało:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

(Ludwik Tomović) #19

A czy i ja mógłbym prosić o portret/avatar dla mnie? :wink:

(Borys Targersdorf) #20

Herr Tomović proszę grzecznie do kolejki :wink: