Prośba o pomoc -- ułatwienie dla nowych mieszkańców

(Franciszek Leopold I) #1

Guten Tag!

Zwrócono mi uwagę jakiś czas temu, że nowe osoby, gdy pojawiają się na naszym forum, dość często mają problem z tym aby się na nim odnaleźć – gdzie się przywitać, jak uzupełnić profil etc.
W związku z tym, pozwoliłem sobie przygotować drobne narzędzie, które, mam nadzieję, pozwoli rozwiązać ten problem.

Jest to interaktywny formularz, rodzaj kreatora, który będzie ukazywać się nowym osobom po rejestracji, w prosty sposób prosić je o podanie podstawowych danych, oraz pomagać w publikacji pierwszego, powitalnego wpisu na forum.

Byłbym bardzo zobowiązany, gdybyście pomogli mi go przetestować – wystarczy kliknąć podany odnośnik, następnie wypełnić i wysłać formularz :slight_smile:

Chciałbym też zapytać, zwłaszcza osoby które pojawiły się u nas na forum niedawno (@MFLisewicz @AmbasadorSuderlandu @sawinsky @Erik_Hoch) czy w Waszej opinii coś takiego ułatwiłoby rozpoczęcie przygody na forum :slight_smile:
Formularz mieści się pod adresem https://dyskusje.austro-wegry.org/w/przywitanie

Zapraszam do zabawy!

P.S.
Chwilowo posty “powitalne” stworzone przy użyciu formularza trafiać będą tutaj, bo gdybyśmy zaśmiecili Port w Trieście testowymi wpisami, to książę @Wiktor_von_Vihren by mi głowę urwał :wink:

(Wiktor Toghon) #2

Świetna inicjatywa, liczę że testy przebiegną bez przeszkód.

A no i nic nie panuje urywać, Wasza Wysokość stawia mnie w niekorzystnym świetle. :wink:

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #3

Ekscelencjo to był taki żarcik, proszę się nie martwić

(Wiktor Toghon) #4

Moja wypowiedź również ma charakter humorystyczny

(Franciszek Leopold I) #5

Póki co wydaje się że wszystko działa, jeśli nie wynikną nieprzewidziane trudności to wdrażam system od ręki :slight_smile:
A co do urywania głowy, to akurat ze strony księcia pobrzeskiego żadnych prób zamachu się nie spodziewam, ale ufam że w razie czego Lejbgwardia mnie obroni, póki jeszcze piastuję ten zaszczytny tytuł. A potem chyba już nie będzie w ogóle żadnych powodów żeby mi urywać głowę, bo i po co :wink:

(Wiktor Toghon) #6

Jako trofeum.
Wróć… to nie Kugaria :expressionless:

(Franciszek Leopold I) #7

A co to by znowu było za trofeum – głowa byłego regenta :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Wiktor Toghon) #8

Miewałem głowy mniej godnych, ale jako że obecnie jestem “cywilizowanym” człowiekiem, publicznie o tym opowiadał nie będę

(Hans von Eichenblatt) #9

Mnie się wydaje, że to na pewno trochę ułatwi rozpoczęcie, ale i tak uważam, że stare forum było dużo bardziej czytelne. (pewnie dlatego, że było bardzo podobne, do tego co ma Suderland :smiley:)