Przybycie nowego Ambasadora z Republiki Suderlandu

dyplomacja

(Hans von Eichenblatt) #1

Witam, nazywam się Hans von Eichenblatt i przybywam do Austro-Węgier, jako nowy Ambasador z Republiki Suderlandu. Chciałem się też zapytać o obecną sytuację polityczną tutaj, ponieważ słyszałem że zaszły jakieś zmiany.
P.S.
Widzę że zaszły tu duże zmiany i muszę przyznać że czuje się dosyć zagubiony.
Pozdrawiam,
Hans von Eichenblatt

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #2

Witam wielmożnego Pana Ambasadora i zapraszam aby się rozgościł

(Hans von Eichenblatt) #3

Witam wielmożnego Pana Admirała dziś już chyba położę się spać jutro zaś pozwiedzam Austro-Węgry. Czy poleca Pan jakieś konkretne miejsca do odwiedzenia?

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #4

Ja osobiście uważam, że najpiękniejszy jest Tyrol. Ale tak naprawdę wszystkie krainy warto zwiedzić. Mamy piękne góry, lasy, rzeki, morze, równina węgierska - do wyboru do koloru

(Borys Targersdorf) #5

Ekscelencjo Ambasadorze

Na Morawach zacne wina się robi polecam.

(Borys Targersdorf) #6

Wasza Wysokość @FLI czy mogę prosić o wskazanie miejsca dla Ambasady dla naszych Przyjaciół z Suderlandu.

(Hans von Eichenblatt) #7

Dziękuję Panom bardzo, za polecone miejsca, na pewno je zwiedzę w wolnej chwili. Faktycznie nie mogę znaleźć miejsca, gdzie znajdują się ambasady, więc byłbym wdzięczny, za jego wskazanie.

(Franciszek Leopold I) #8

Ekscelencjo Ambasadorze!
Serdecznie witam na ziemiach Monarchii!
Cieszy mnie niezmiernie Pańskie przybycie, jako dowód niezmiennie rozkwitającej przyjaźni między Monarchią i Suderlandem!
Pomieszczenia ambasady są już w przygotowaniu, za chwilę prześlę Panu w wiadomości prywatnej więcej szczegółów :slight_smile: