Przywrócenie obywatelstw

(Franciszek Józef II) #1

Szanowni,

Kwestia podstawowa - Ugoda porządkuje sprawę obywatelstw i będzie konieczne ich przywrócenie w drodze postanowienia. Proszę o zgłaszanie się, możliwie wraz z posiadanymi odznaczeniami i tytułami.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #2

Wasza Cesarska Mość W oparciu o art 76 p.1 Ugody przedkładam prośbę o potwierdzenie obywatelstwa Austro-Węgierskiego, które otrzymałem Rozporządzeniem Rady Nadzwyczajnej nr. 3/2017 z dnia 6 lipca br.

(Xavery edler Kłopocki) #3

Najjaśniejszy Panie! Wnoszę pokornie o potwierdzenie obywatelstwa, które otrzymałem z rąk Waszej Cesarsko—Królewskiej mości mniej więcej 7 lat temu :slight_smile: Xavery Franciszek edler Kłopocki

(Franciszek Józef II) #4

Niebawem opublikuję odpowiednie postanowienie, jeżeli będzie trzeba je uzupełnić o kolejne nazwiska, to to zrobię :-).

(Wiktor Toghon at Atera) #5

Wasza Wysokość, ja również proszę o potwierdzenie obywatelstwa.

(Borys Targersdorf) #6

Miłościwy Panie obywatelstwo otrzymałem w grudniu 1914 (2014) z rąk ówczesnego regenta arcyksięcia Karola.

(Andrew von Lichtenstein) #7

Wasza Cesarsko-Królewska Mość Proszę o potwierdzenia nadania obywatelstwa Monarchii Austro-Węgierskiej

(Conrad von Bielendorf) #8

Hmm… Ja nie jestem pewny czy gdy opuszczałem monarchię obywatelstwo nie zostało mi zabrane. Dlatego dobiję do 15 postów i złożę wniosek.

(Franciszek Józef II) #9

To nieistotne ;-).

(Franciszek Józef II) #10

Postanowienie cesarskie i królewskie nr 1917/1 o nadaniu obywatelstwa austro-węgierskiego - gotowe :slight_smile:

(Henryk von Groc Hrychowicz) #11

Wasza Cesarska i Królewska Mość bardzo dziękuję. :slight_smile:

(Wiktor Toghon at Atera) #12

Ja również przyłączam się do podziękowań.

(Franciszek Józef II) #13

O ile są jeszcze chętne osoby, to proszę się zgłaszać :-).