Pytania odnośnie nowego forum

(Franciszek Leopold I) #1

Zapraszam do zadawania pytań odnośnie nowego forum, na wszystkie postaram się odpowiedzieć :slight_smile:

(Franciszek Leopold I) #2

@Henryk_von_Groc miał jakieś pytania odnośnie formatowania wypowiedzi, o ile dobrze pamiętam?

(Franciszek Leopold I) #3

(Franciszek Leopold I) #4

(Franciszek Leopold I) #5

(Wiktor Toghon) #6

Ja mam pytanie. Czy posty są automatycznie publikowane na obydwu forach?

(Franciszek Leopold I) #7

Nie! Na razie, zgodnie z komunikatem u góry, oficjalnym forum jest to stare[ http://maw.cba.pl ], natomiast stosunkowo regularnie (mniej więcej co godzina) aktualizuję zawartość tego, żeby nadążać za wydarzeniami :slight_smile: Kiedy tylko Rada Nadzwyczajna wyrazi zgodę na oficjalne przenosiny, oficjalnie obowiązującym będzie forum nowe, na którym sie Pan w tej chwili znajduje[ http://dyskusje.austro-wegry.org ].

(Wiktor Maretzky) #8

Melduję się posłusznie na nowym forum!

(Borys Targersdorf) #9

No to zaczynamy nową przygodę.

(Wiktor Maretzky) #10

Zauważyłem teraz, że nie wszystkie posty w Lista przebojów Cekanii - Zgłoszenia zostały przeniesione. Jest tylko mój.
I moim zdaniem ta “angielszczyzna” w opisach niektórych funkcji psuję nieco klimat. Da się coś z tym zrobić?

(Franciszek Leopold I) #11

Oczywiście! Proszę wymieniać funkcje którym trzeba zmienić nazwę a zajmę się tym od ręki :slight_smile:

(Wiktor Maretzky) #12

Teraz nie mam czasu. Niebawem wyruszam do pracy. Ale wieczorem przystąpię do “działania” ;).

(Wiktor Toghon) #13

Melduję że już wszystko działa.

(Borys Targersdorf) #14

jak cytować przedmówcę ?

(Franciszek Leopold I) #15

Zaznaczyć fragment i kliknąć opcję cytuj która pojawi się nad nim :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #16

No i wszytko jasne. Bardzo nie lubię zmian i zanim przywyknę do nowego forum trochę czasu minie.

(Franciszek Leopold I) #17

W razie pytań służę pomocą :slight_smile:

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #18

Trochę ciężko mi się na tym forum poruszać, ale nauczę się
Czy ja mam wmontować nowy avatar ?

(Borys Targersdorf) #19

Będzie ich trochę,
Czy jest możliwość wyłączenia tej normy 20 znaków.

(Franciszek Leopold I) #20

Tak, niestety nie udało się przenieść portretów.