Ranking Aktywności

(Tomasz Dostojewski) #1

Szanowni. Jest już nowy Ranking Aktywności MAJ 2017.

(Andrew von Lichtenstein) #2

Wydaje mi się, że możemy sobie pogratulować Obyśmy tak trzymali dalej Niech żyje Cesarstwo Austro-Węgierskie

(Jerzy III von Oranien-Nassau) #3

Nieźle wyszliśmy,ale musiałem się dobrze przypatrzyć aby nas znaleźć na liście.:joy:

(Leszek van der Fryssau) #4

To nas motywuje do pracy.

(Tomasz Dostojewski) #5

Tylko kiedy my się przekształcimy w końcu w Monarchię Austro-Węgierską .

(Henryk von Groc Hrychowicz) #6

Dobre pytanie.

(Leszek van der Fryssau) #7

Mamy czas na wykształcenie zrębów administracji centralnej. Nie spieszmy się, bo się przed wcześnie sparzymy.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #8

Nie wiem co pan rozumie pod pojęciem “administracji centralnej”, bo terytorialne struktury administracyjne już istnieją i są nimi Kraje Naddunajskie. Zaś administracja centralna jest zbędna. Pytanie dotyczy ustanowienia struktur władz państwowych. Wyniesienia na tron monarchy, powołania rządu i ogłoszenia światu proklamacji o odrodzeniu się Austro-Wegier. Puki co jesteśmy traktowani przez opinie międzynarodową jako zlepek państewek (Federację Krajów Naddunajskich) co widać z przedstawionego rankingu i w gruncie rzeczy jest stanem faktycznym.

Tymczasem fundamenty państwa powstały, tereny Krajów Naddunajskich zostały zagospodarowane (po za trzema wyjątkami), przybywa mieszkańców, aktywność jest niebywale wysoka. Brakuje tylko zaprawy, która te wszystkie “cegły” złączy w jeden dom - Monarchię Austro-Wegier.

Dlatego jest pan w błędzie twierdząc że mamy tak wiele czasu. Ten czas już przyszedł i dalsze zwlekanie będzie puszczaniem pary w gwizdek. Społeczność międzynarodowa bacznie się nam przygląda, a aktywność którą teraz wykazujemy stawia nas w czołówce państw wirtualnych. Pora wiec obwieścić światu, odrodzenie naszej państwowości.

(Tomasz Dostojewski) #9

Zgadzam się . Czas aby koronować Cesarza i proklamować niepodległą Monarchię Austro-Węgier.

(Andrew von Lichtenstein) #10

Wydaje mi się, że Cesarza nie koronuje się. Cesarz obejmuje władzę. Natomiast trzeba pomyśleć o koronacji na Króla Węgier i

(Jerzy III von Oranien-Nassau) #11

Każdy władca jest koronowany. Cesarz także.

(Leszek van der Fryssau) #12

Zachowajmy umiar. Powinniśmy koronować cesarza i króla. Dla mnie takie uroczystości to świętość Austro - Węgier. Dreamland nie ma koronacji. Takie przejmowanie władzy od poprzednika powinno mieć oprawę godną zapamiętania.

(Andrew von Lichtenstein) #13

Panowie zapraszam do przejrzenia informacji o przejęciu władzy przez Cesarza. W Austrii nie było koronacji. Korona jest prywatną własnością Cesarza.

(Tomasz Dostojewski) #14

Możliwe, ale pierwsza koronacja pierwszego cesarza powinna się odbyć, następny cesarz już nie będzie musiałbyć koronowany.

(Jerzy III von Oranien-Nassau) #15

Zgadzam się z panem Ahmedem.

(Andrew von Lichtenstein) #16

Przypominam, że JCKM Franciszek Józef był już Cesarzem

(Jerzy III von Oranien-Nassau) #17

Państwo przestało istnieć więc wszystkie koronacje itp. sprawy straciły moc. Jeśli źle mówię proszę mnie poprawić.

(Leszek van der Fryssau) #18

Ranking aktywności polskich mikronacji, stawia Kraje Naddunajskie przed możliwością powrotu Austro - Węgier do świata mikronacji. Trzeba podjąć kroki w stronę koronacji JCKM Franciszka Józefa na Cesarza i Króla. To Cesarz i Król powinien podjąć kroki w kierunku wyborów na stanowisko kanclerza rządu. Wybrany kanclerz powinien przedstawić skład rządu. Tymczasowa Rada Krajów Naddunajskich powinna się przekształcić w Parlament Austro - Węgier. Po tych procedurach powinniśmy ogłosić v-światu fakt odrodzenia Austro - Węgier.

Takie są prawidła na drodze do ponownego zaistnienia. Rada Nadzwyczajna powinna się wypowiedzieć o tym. Jeżeli jej zdanie będzie pozytywne, to Rada Nadzwyczajna powinna ruszyć tą machinę.

(Wiktor Toghon at Atera) #19

(Wiktor Toghon at Atera) #20