Ranking Aktywności

(Henryk von Groc Hrychowicz) #41

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #42

Wg mnie nie ma co się przejmować. Ilu namiestników jest nieczynnych

(Wiktor Toghon) #43

Ja od dawna nie przejmuje się cyferkami i proponuje to samo :wink:

(Henryk von Groc Hrychowicz) #44

Pokazałem to nie po to by popadać w depresję, tylko by zmobilizować do pracy. :slight_smile:

(Franciszek Leopold I) #45

Meine Herren (und Damen),

Jako osoba która w mikroświecie jest nieco dłużej niż parę lat, chciałbym zapewnić wszystkich, że obniżona aktywność w okresie wakacyjno - urlopowym jest absolutnie normalna,

Ludzie wyjeżdżają z rodzinami nad morze, w góry, za granicę, na wczasy, do pracy sezonowej, i mało kto ma czas aktywnie się udzielać na forum.

Ot, cały sekret.

Zapewniam, że w tym miesiącu będzie lepiej, a w październiku wszystko powinno wrócić już do normalnych poziomów.

(Borys Targersdorf) #46

Ja z premedytacją omijam komputer szerokim łukiem w okresie letniej kanikuły.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #47

Ranking aktywności za październik

http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic.php?f=320&t=6591&start=100#p56293

(Franz Joseph von Habsburg) #48

Myślę, że to nienajgorsza pozycja wyjściowa, aczkolwiek także nadzwyczaj mobilizująca :-).

(Wiktor Toghon) #49

Po tym gdy Heer von Witt się obraził ranking publikowany jest w UTN.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #50

Panowie
To chyba jakaś pomyłka my na 5 miejscu, proszę wybaczyć, ale nie wierzę

(Wiktor Toghon) #51

Prawidlowosci nie weryfikowałem, ale administrator Naszego forum chyba może to sprawdzić

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #52

Ja nie kwestionuje poprawności wyliczeń, po prostu jestem zaskoczony,

(Henryk von Groc Hrychowicz) #53

Ja nie cieszę się z lokaty w tej tabelce, bowiem takie zastawienia bywają zwodnicze. Raduje mnie natomiast widoczna poprawa aktywności obywateli. Nie kryję, że liczę na utrzymanie tego trendu. :slight_smile:

(Otto von Dubrovnik) #54

Nie polecam tego rankingu. Autor wybiórczo traktuje mikronacje i umieszcza tylko te, które mieszczą się w nieznanych nikomu innemu poza nim wyimaginowanych “kryteriach”, o ile można to tak nazwać, albowiem żadnego porządku w tym nie ma, a jeno kierowanie się własnym widzimisię. Nie zdziwiłbym się również, jakoby masa błędów wyliczeniowych byłaby w tymże rankingu zawarta, albowiem pokazuje on w przypadku choćby kraju naszego inszą liczbę od tej, co pokazana w zakładce “O stronie” naszego forum.