Santi Vilarte

(Santi Vilarte) #1

Po długiej wędrówce do Monarchii przybywa Santi Vilarte (@Vilarte):

2 Likes

(Franciszek Leopold I) #2

Serdecznie witamy na ziemiach Monarchii, herr Vilarte. Co Pana do nas sprowadza, przyjemność czy interes?

1 Like

(Franciszek Leopold I) odpięcie #3
0 Likes

(Santi Vilarte) #4

Wasza Wysokość,
miło mi pisać swój pierwszy post tutaj, przybyłem jako gość, aby rozejrzeć się po tym kraju, ale i z konkretną sprawą - chcę zorganizować międzykrajowy turniej szachowy. Dotychczas udało mi się taki przeprowadzić w mojej ojczyźnie, Sarmacji. Wobec tego chciałem zaprosić wszystkich chętnych szachistów do zgłoszeń do mnie na pw.
Z poważaniem,
Santi Vilarte

3 Likes

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #5

Witam Szanownego Pana w MAW

1 Like

(Inger von Beillschmidt) #6

Serdecznie witam w Monarchii, Herr Vilarte! Ochoczo popieram także plany turnieju szachowego, mam nadzieję, że uda się go Panu zorganizować.

2 Likes

(Maksymilian Rudolf von Habsburg) #7

Życzę przyjemnego pobytu i pomimo niewielkich talentów szachowych z chęcią wezmę udział w turnieju.

3 Likes

(Santi Vilarte) #8

Dziękuję za powitanie, planuję zorganizować w jakiejś formie uroczyste otwarcie turnieju i kiedy dojdzie do skutku, prześlę tu link z zaproszeniem dla szerszej publiczności.
Herr Habsburg, zapisuję zatem Pana na listę uczestników i na pw będę informował o wszystkich kwestiach organizacyjnych.

1 Like

(Erik Blume) #10

Pomimo dość wątłych umiejętności, zapał we mnie wielki. Proszę więc też dopisać i mnie. A tak w ogóle, bardzo ciepło witam pana na łonie wspaniałej naszej ojczyzny!

2 Likes

(Alexander von Beillschmidt) #11

Witam Pana serdecznie! Wprawdzie żaden że mnie srogi przeciwnie, ale również z chęcią kilka partyjek rozegram ku chwalę integracji narodów.

3 Likes

(Santi Vilarte) #12

Wszystkie w/w zgłoszenia są już na liście. Termin zgłoszeń upływa w niedzielę, 07.04. 23:59 i począwszy od poniedziałku, gdy podam terminarz, będzie można wysyłać zaproszenia

1 Like

(Santi Vilarte) #13

Przypominam o przesłaniu mi linków do profilu chess com/Lichess/kurniku tych, którzy się zgłosili:)

0 Likes

(Santi Vilarte) #14

Zapisy zakończone :slight_smile:

KS - Sarmacja
AW- Austro-Węgry
SD- Suderland

Gr. A:
Szymon Grański (KS)
Erik Blume (AW)
Maksymilian Rudolf von Habsburg (AW)
Ignacy Urban de Ruth (KS)
Alexander von Beillschmidt (AW)