Santi Vilarte

Po długiej wędrówce do Monarchii przybywa Santi Vilarte (@Vilarte):

2lajki

Serdecznie witamy na ziemiach Monarchii, herr Vilarte. Co Pana do nas sprowadza, przyjemność czy interes?

1lajk

Wasza Wysokość,
miło mi pisać swój pierwszy post tutaj, przybyłem jako gość, aby rozejrzeć się po tym kraju, ale i z konkretną sprawą - chcę zorganizować międzykrajowy turniej szachowy. Dotychczas udało mi się taki przeprowadzić w mojej ojczyźnie, Sarmacji. Wobec tego chciałem zaprosić wszystkich chętnych szachistów do zgłoszeń do mnie na pw.
Z poważaniem,
Santi Vilarte

3lajki

Witam Szanownego Pana w MAW

1lajk

Serdecznie witam w Monarchii, Herr Vilarte! Ochoczo popieram także plany turnieju szachowego, mam nadzieję, że uda się go Panu zorganizować.

2lajki

Życzę przyjemnego pobytu i pomimo niewielkich talentów szachowych z chęcią wezmę udział w turnieju.

3lajki

Dziękuję za powitanie, planuję zorganizować w jakiejś formie uroczyste otwarcie turnieju i kiedy dojdzie do skutku, prześlę tu link z zaproszeniem dla szerszej publiczności.
Herr Habsburg, zapisuję zatem Pana na listę uczestników i na pw będę informował o wszystkich kwestiach organizacyjnych.

1lajk

Pomimo dość wątłych umiejętności, zapał we mnie wielki. Proszę więc też dopisać i mnie. A tak w ogóle, bardzo ciepło witam pana na łonie wspaniałej naszej ojczyzny!

2lajki

Witam Pana serdecznie! Wprawdzie żaden że mnie srogi przeciwnie, ale również z chęcią kilka partyjek rozegram ku chwalę integracji narodów.

3lajki

Wszystkie w/w zgłoszenia są już na liście. Termin zgłoszeń upływa w niedzielę, 07.04. 23:59 i począwszy od poniedziałku, gdy podam terminarz, będzie można wysyłać zaproszenia

1lajk

Przypominam o przesłaniu mi linków do profilu chess com/Lichess/kurniku tych, którzy się zgłosili:)

Zapisy zakończone :slight_smile:

KS - Sarmacja
AW- Austro-Węgry
SD- Suderland

Gr. A:
Szymon Grański (KS)
Erik Blume (AW)
Maksymilian Rudolf von Habsburg (AW)
Ignacy Urban de Ruth (KS)
Alexander von Beillschmidt (AW)

Gr. B:
King Kong von Hippogriff (KS)
Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste (KS)
Karl von Schwarzengrau (SD)
Alfred Fabian von Tehen-Dżek (KS)
Santiago Vilarte (KS)

1lajk

Linki do profilów w celu zaproszenia do gry można znaleźć tutaj

http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=116&t=27584&p=306687#p306687

1lajk

Gratuluję organizacji, Brawo

1lajk

Przypominam o zapraszaniu do partii, bo dość krucho na razie z aktywnością…

widać wszyscy odpoczywają po świętach

Niestety, ponieważ jeden z zawodników MAW się wycofał, a pozostali nie dają znaku życia, wykreśliłem dziś wszystkich z turnieju, wobec czego faza grupowa jest zakończona :slight_smile:

przykro mi że tak wyszło. Ja nie umiem grać w szachy