Sprawy Techniczne - pytania, zgłoszenia i problemy

verwaltungsbureau
techniczne
administracja
lemberg

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #221

Ekscelencjo
Prosze wybaczyć, ale o chodzi z uzupełnieniem rang ?

(Henryk von Groc Hrychowicz) #222

Pisałem o tym kilka postów wyżej. Ponad obersta (pułkownika) nie ma dalszych rang generalskich. Prosił bym wiec o dodanie chociaż generała majora.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #223

Przepraszam nie zauważyłem. Chetnie bym pomógł ale nie mam uprawnień

(Henryk von Groc Hrychowicz) #224

Wiem, wiem. :slight_smile: Liczę jednak na her Kłopockiego, który przyobiecał zająć się sprawa, tylko pośród innych obowiązków jakoś to umknęło stad pozwoliłem sobie na przypomnienie sprawy.

(Wiktor Toghon) #225

dlaczego Herr @franz_leopold ma takie żółte kółko obok avatara?

(Franciszek Leopold I) #226

Żeby Herr von Wihren wiedział że jestem administratorem :slight_smile:

Herr von Gröc, czy naprawdę Herr uważa że po czterokrotnym przypomnieniu o sprawie tutaj napisanie do mnie wiadomości prywatnej przyspieszy wdrożenie?

(Henryk von Groc Hrychowicz) #227

Wasza Ekscelencja raczy wybaczyć, ale swoją prośbę przedstawiłem tutaj dwukrotnie. 22 dni temu i otrzymałem wówczas obietnicę że sprawą się pan zajmie. Cierpliwie czekałem bo rozumiem brak czasu. Minęły jednak ponad dwa tygodnie, wiec 6 dni temu grzecznie i bez wymówek ponownie przypomniałem o prośbie, Odpowiedzi żadnej nie dostałem, wiec postanowiłem przypomnieć się na pw. Pragnę zapewnić, że dalej nie będę monitował mojej prośby skoro trzy tygodnie uważa pan za okres zbyt krótki do załatwienia tak prostej sprawy.

(Franciszek Leopold I) #228

Herr von Groc.

Po pierwsze, jeśli pomimo moich konsekwentnych oświadczeń o tym że nie jestem ani głową państwa ani zagranicznym dyplomatą będzie się Pan upierał przy tytułowaniu mnie „Ekscelencją”, to przysięgam na miłość do Austrii że w końcu wyzwę Pana na pojedynek, do licha. Jak już się Pan upiera przy oficjalnej tytulaturze, śpieszę poinformować że ponieważ byłem podniesiony przez Jego Cesarską i Królewską Mość do szlachectwa zanim jeszcze Pan pojawił się w tych stronach, posługuję się tytułem Edlera, a zgodnie z dawnymi ustawami wszystkie władze i organy państwa zobowiązane są zwracać się do mnie per Szlachetny Panie edlerze von Kłopocki. Naprawdę wolałbym być per „pan” czy nawet po imieniu, ale wszystko jest lepsze niż te nieszczęsne ekscelencje.

Po drugie, jak już pisałem w innym wątku, obecnie choć czytam bieżące dyskusje, to moje możliwości działania czy to administracyjnego czy dyskusyjnego są obecnie mocno ograniczone, zarówno z przyczyn realnych jak i projektu który wykonuję w porozumieniu i na zlecenie Jego Cesarskiej Wysokości dla rozwoju i odrodzenia Monarchii.

Zapewniam z całą mocą swojego autorytetu, że tytuł honorowy za nastukanie postów Panu nie ucieknie, Herr von Groc, nawet jeśli będzie Pan musiał nań poczekać to nieszczęsne 20 dni.

Z wyrazami szacunku, Pański oddany sługa,

/~/ Xavery Franciszek edler von Kłopocki

(Borys Targersdorf) #229

A ja proszę o stworzenie tytułu “dziadyga” gdyż czas mojego wicepierdołowania dobiega końca. :slight_smile:

(Franciszek Leopold I) #230

@Borys_Targersdorf wniosek przyjęty do rozpatrzenia!

A skoro mamy dzisiaj dzień dobrych wiadomości, to i ja dorzucę jedną od siebie:

Wszystkie rangi za posty zostały przeniesione do systemu! Przepraszam serdecznie że tyle to trwało, ale mam straszne urwanie głowy, zarówno zawodowe jak i prywatne oraz mikronacyjne :frowning:

Specjalne przeprosiny chciałbym wystosować do Herr @Henryk_von_Groc, naprawdę niepotrzebnie się uniosłem, to było niskie i nieeleganckie z mojej strony, liczę iż nie żywi Pan urazy.

(Franz Joseph von Habsburg) #231

Czy mogę prosić o utworzenie Dziennika Ustaw? Muszę w końcu gdzieś ogłosić Ugodę :-).

(Franciszek Leopold I) #232

Jeszcze dzisiaj, Eure Majestaat!

(Moritz von Oranien-Nassau) #233

Jestem. Na marginesie:czemu część forum nam się zanglicyzowała?

(Franciszek Leopold I) #234

Zapewne przy aktualizacji coś się zepsuło :frowning:

(Moritz von Oranien-Nassau) #235

A jakby tak podobnie zniemczyć forum?

(Henryk von Groc Hrychowicz) #236

Akurat ta propozycja nie wydaje mi się dobrym pomysłem. :frowning:

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #237

Nie wszyscy znają niemiecki, w ogóle obce języki. Zostańmy przy polskim.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #238

Czas ruszyć dalej. Popieram prośbę jego Cesarskiej i Królewskiej Mości o utworzenie Dziennika Ustaw.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #239

Ja również

(Henryk von Groc Hrychowicz) #240

Czekamy, ale takie czekanie gasi aktywność i Monarchii Austro-Wegier nie odbuduje.
Stąd wnioskuję o nadanie Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości statusu administratora.