Sprawy Techniczne - pytania, zgłoszenia i problemy

verwaltungsbureau
techniczne
administracja
lemberg

(Moritz von Oranien-Nassau) #281

U nas zniknęło.

(Franciszek Leopold I) #282

Musisz mi swoją drogą polecić jakąś dobrą knajpę w Warszawie, będę w Rzeplitej jutro :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #283

A gdzie podziały narzędzia do edytowania postów?

(Franciszek Leopold I) #284

Chyba niechcący zepsułem, przepraszam :frowning: Już naprawiam.

(Franciszek Leopold I) #285

Zrobione!

(Moritz von Oranien-Nassau) #286

Nikt tam nie gotuje lepiej od mojego kucharza. Zapraszam do mojego pałacu. :wink:

(Henryk von Groc Hrychowicz) #287

Bardzo proszę o utworzenie w Księstwie Styrii oddzielnego forum dla Banku Ziemskiego.
Ułatwi to dotarcie do banku i prowadzenie kont bankowych.

(Franciszek Leopold I) #288

http://dyskusje.austro-wegry.org/c/steiermark/graz/Graz-Landesbank
Tutaj jest :slight_smile:

(Henryk von Groc Hrychowicz) #289

Sorki, przeoczyłem. :slight_smile:

(Franciszek Leopold I) #290

No bo z punktu interfejsu to wymaga poprawienia, tak naprawdę testuję teraz czy działa. Wielokrotnie ten temat się pojawiał w prośbach i pytaniach technicznych, więc postanowiłem napisać modyfikację pozwalającą na trzeci poziom kategorii. Czyli teraz jest:

• Styria
    • Graz
      • Bank Ziemski w Grazu

(Franciszek Leopold I) #291

Poza tym dodałem wtyczkę do przeprowadzania wyborów, fajna dosyć jest, kończę ją tłumaczyć, tylko obawiam się że do przeprowadzenia elekcji do Rady Państwa musi być jeszcze jakaś choćby podstawowa ordynacja, a tego wolałem nie ruszać sam, więc czekałem aż wróci Najjaśniejszy Pan @FJ2 :slightly_smiling_face:

(Borys Targersdorf) #292

tylko ja mam kłopoty z forum?

(Franz Joseph von Habsburg) #293

Nie, ja też.

(Franciszek Leopold I) #294

C. i K. Biuro Administracji nieustannie stara się robić wszystko, abyśmy mieli Najlepsze Forum w Mikroświecie®, niestety skutek uboczny tego jest taki, że czasami są chwilowe przerwy w dostawie :slightly_frowning_face:

(Borys Targersdorf) #295

Bałem się,że to jakaś poważna awaria.

(Franciszek Leopold I) #296

Poniekąd tak.
Forum chwilowo jest sprowadzone do najbardziej podstawowych funkcji, ale zależało mi na tym, żeby działało, z czasem będę odbudowywać te bardziej zaawansowane.

(Borys Targersdorf) #297

No to będziemy cierpliwi. Mam nadzieję,ze ta awaria nie była spowodowana działalnością osób trzecich?

(Franciszek Leopold I) #298

Na chwilę obecną - bez komentarza.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #299

Cieszę się że udało się wszystko przywrócić do porządku.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #300

Ja też się cieszę. Proponuję aby stworzyć jakiś system informowania się poza forum w takich sytuacjach