Sprawy Techniczne - pytania, zgłoszenia i problemy

verwaltungsbureau
techniczne
administracja
lemberg

(Otto von Dubrovnik) #301

Jakieś mroczne się stało nasze forum.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #302

Mnie natomiast bardzo się podoba zmiana kształtu i wielkości awaterów, które stały się bardziej czytelne. Co panowie sadzą ?

(Franciszek Leopold I) #303

Cieszę się że Pan zauważył, Generale!

(Borys Targersdorf) #304

Nie wiem jak było u Panów ale pierwszy wers odp. zawsze chował się pod ikonkami teraz jak ok.

(Franciszek Leopold I) #305

Z radością informuję wszystkich zainteresowanych, że restart serwera jaki miał miejsce chwilę temu, jest ostatnim w dającym się przewidzieć czasie. Udało mi się najpewniej przywrócić pełną sprawność forum sprzed awarii. Raz jeszcze przepraszam za niedogodności.

(Borys Targersdorf) #306

Zauważyli Koledzy Poradnik? Łezka w oku się zakręciła.

(Franciszek Leopold I) #307

A, rad jestem że się wyświetla!

(Borys Targersdorf) #308

Kto to wygrzebał ?

(Franciszek Leopold I) #309

Ja nie wiem, ja się nie znam, ja tu tylko śrubki dokręcam.

(Borys Targersdorf) #310

I baner w Bohemii się zmienił, kiedy??? :thinking:

(Franz Joseph von Habsburg) #311

Cóż, był na moim dysku, ale teraz dopiero widzę, że się pojawił! Brawo!

(Borys Targersdorf) #312

Mam problemy z Dziennikiem Ustaw,

(Franciszek Leopold I) #313

A dokładniej?

(Borys Targersdorf) #314

nie znaleziono strony.

(Franciszek Leopold I) #315

image
Tej?

(Borys Targersdorf) #316

Tak tej, do tego momentu wszystko ok ale dalej np. Prawa Fundamentalne, nie mogę otworzyć.

(Borys Targersdorf) #317

A taki komunikat się pojawia kiedy chcę przeglądać forum bez logowania

Przepraszamy, nie możliwe było wczytanie tematu, możliwe że wystąpił problem z połączeniem. Prosimy, spróbuj ponownie. Jeżeli problem wystąpi ponownie, powiadom administrację.

(Franciszek Leopold I) #318

Ha, @Borys_Targersdorf wykazuje żyłkę hazardzisty, to ogłaszamy mały konkurs!

Temu, kto wymieni najwięcej zmian w wyglądzie forum jakie pojawiły się w mijającym tygodniu

>>>kliknij aby zobaczyć od - do<<<

(Od północy :clock12: w poniedziałek do południa :clock12: dzisiaj, tj. czwartek)

otrzyma od K. u. K. Verwaltungsbureau…
Uwaga, Damen und Herren…

NOWEGO AUSTRO-DAIMLERA *

* — W postaci talonu. K. u K. Verwaltungsburo nie ponosi odpowiedzialności za ew. opóźnienia w dostawie czy wady produktu.

(Moritz von Oranien-Nassau) #323

Tytuł wątku, tytuł użytkownika, pojawiły się porady na start, wygląd awatara (kształt albo wielkość, albo jedno i drugie. Nie pamiętam, al jakoś inaczej to wygląda.:joy:), przyciski odpowiedz, zapisz zmiany., przesunięcie panelu tekstu na prawo, wyszukiwanie jest w innym miejscu i cyba panel jak się wejdzie do działu.

(Franz Joseph von Habsburg) #324

Od siebie dodam, że każdy może teraz w swoim profilu określić narodowość i wyznanie. Oczywiście do wyboru są narodowości i wyznania austro-węgierskie :-).