Sprawy Techniczne - pytania, zgłoszenia i problemy

verwaltungsbureau
techniczne
administracja
lemberg

(Moritz von Oranien-Nassau) #325

Nie zauważyłem. Fajna opcja

(Borys Targersdorf) #326

A ja mam problem z profilem…po prostu nie działa.

(Franz Joseph von Habsburg) #327

Und jetzt?

(Erik Blume) #328

A ja nie biorę udziału w zgadywankach, chcę tylko skorzystać z pretekstu tu i wyrazić zachwyt nad tymi pocztówkami tła, które bardzo robią klimat. Wasza Cesarsko-Królewska Mość, są cudne! :slight_smile:

(Franz Joseph von Habsburg) #329

A dziękuję, mam takich jeszcze z 500. W ogóle tak sobie myślę, że np na zimę mogłyby się zmieniać, etc. :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #330

Nein.
W Profil nie mogę wejść i jeżeli opuszczę Konto i nie mogę do niego powrócić, reszta funkcji działa prawidłowo :thinking:

(Franz Joseph von Habsburg) #331

Hm, mi wszystko funguje. Chyba musimy poczekać na Biuro :wink:

(Borys Targersdorf) #332

Poczekam nie ma ciśnienia :wink:

(Franciszek Leopold I) #333

Boris, ja Cię najmocniej przepraszam, ale nie mam bladego pojęcia dlaczego z Twoim profilem najwyraźniej coś jest nie tak. Obiecuję że postaram się to jakoś rozwiązać w najbliższych dniach i przepraszam.

(Borys Targersdorf) #334

Spoko, tak jak napisałem nie ma ciśnienia. żeby wejść w Profil muszę tylko, jak wejdę w Ustawienia nacisnąć Zapisz zmiany i wchodzę w Profil :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #335

Gdzie się podziały nasze avatarki ? :wink:

(Erik Blume) #336

Hm. Ja u siebie wszystkie widzę.

(Moritz von Oranien-Nassau) #337

Ja aveka od nowa ustawiłem.

(Borys Targersdorf) #338

Teraz też widzę

(Franciszek Leopold I) #339

Obawiam się że przepadły, wraz z resztą załączników na forum. Jako że wynika to całkowicie z mojego zaniedbania, w dniu dzisiejszym oddałem się do dyspozycji Najjaśniejszego Pana:

Was mogę tylko ponownie przeprosić, i poprosić o ponowne dodanie portretów.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #340

Jestem tą wiadomością zdruzgotany. Ponowne dodanie obrazka na avatar nie jest problemem, już to zrobiłem. Natomiast utrata wszystkich zdjęć i grafik jest praktycznie nie do nadrobienia. Muszę pomyśleć co dalej, bo wiele wątków zostało “okaleczonych” tak dalece, że nadają się do archiwum.

(Borys Targersdorf) #341

da się zrobić aby forum nie było rozjechane?

(Franciszek Leopold I) #342

W jakim sensie „rozjechane”?

Odzyskiwanie przyniosło pewne efekty, mam część grafik, niestety w losowej kolejności i bez tytułów. Ale zapewniam że pracuję nad odtworzeniem wszystkiego.

(Borys Targersdorf) #343

U mnie strona forum to duże znaki graniczne.

(Borys Targersdorf) #344

Teraz wszystko gra.