Sprawy Techniczne - pytania, zgłoszenia i problemy

verwaltungsbureau
techniczne
administracja
lemberg

(Franciszek Leopold I) #649

Nie mam pojęcia, nie wiem na jakiej podstawie Daniel sobie zlicza cokolwiek, przykro mi.
P. S. Dodam, że niespecjalnie mnie to interesuje.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #650

Panowie proszę bez kłótni i osobistych ataków. Idźmy do przodu. W jedności siłą

(Franciszek Leopold I) #651

Meine Herren! Moją intencją nie było wszczynanie kłótni czy niesnasek, ja dosłownie nie mam pojęcia skąd pan von Witt czerpie swoje dane, w związku z czym trudno mi na pytanie Generała von Gröc odpowiedzieć. Natomiast na podstawie wewnętrznych statystyk mogę poinformować, że w ubiegłym m-cu na forach naszych ukazały się 82 posty.
Skądkolwiek pochodziłyby statystyki zewnętrzne, pewne nieścisłości mogły się pojawić, gdyż przy okazji przenoszenia forum na nowy serwer dokonałem niewielkich porządków - tj. usunąłem część postów zduplikowanych, automatycznych etc.
W kwestii statystyk (i każdej innej) służę rzecz jasna każdą możliwą pomocą.

Kłaniam się.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #652

Zglaszam,ze dzisiaj mam trudności w wejscoiu na strone wyżuca bład 500

(Franciszek Leopold I) #653

Danke Sehr, zbadam sprawę.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #654

Jeszcze jedno w tej chwili pojawil mi sie nieprzeczytany post
Chodzi o sprawę ratyfikacji umowy co załatwiliśmy w marcu.

(Franciszek Leopold I) #655

O, dzięki za zwrócenie uwagi!

(Miroslav Barbarez) #656

Kwestia techniczna dotycząca herbów Krajów Koronnych: w jakim programie są one kreowane? Dobrze byłoby je ujednolicić.

(Franciszek Leopold I) #657

Osobiście korzystam z poniższego programu:
http://inkscape.org
Jest całkowicie darmowy, i doskonale nadaje się do tego rodzaju zastosowań. Tak naprawdę przy jego użyciu powstała większość elementów graficznych na naszym forum, łącznie z głównym logo :slight_smile:
Jeśli chodzi o ujednolicanie herbów, jestem w trakcie, przed chwilą skończyłem herb Styrii, obecnie pracuję nad BiH :slight_smile: Rzecz jasna będzie mi miło, jeśli zechce gaspodin pomóc, w takim wypadku chętnie prześlę wzornik i wskazówki :slight_smile:

(Miroslav Barbarez) #658

Jestem jak najbardziej skłonny pomóc. :wink: Proszę tylko powiedzieć co należy czynić.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #659

Panowie
Chciałem dalej kontynuować dzieje floty, ale nie pojawia mi się znaczek “Odpowiedz”, jakby temat był zamknięty.
Co ma zrobić ?

(Franciszek Leopold I) #660

Proszę odświeżyć stronę i spróbować raz jeszcze…

(Miroslav Barbarez) #661

Nie, żeby mi to szczególnie przeszkadzało, ale dlaczego strona główna składa się obecnie z tematów forum, bez podziału na kategorie (czyli na Kraje Koronne)?

(Franciszek Leopold I) #662

O, dzięki za zwrócenie uwagi!

(Miroslav Barbarez) #663

Można też się zastanowić nad wypełnieniem na biało kwadratów dla subforów w każdym Kraju Koronnym. Niestety, obecnie tematy w takim układzie są nieczytelne.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #664

Popieram, choć myślę że wystarczy zmienić czcionkę ze złotej na czarną. To zdaje się będzie mniej pracochłonne.

(Franciszek Leopold I) #665

Przepraszam najmocniej, poprawiałem je niedawno, ale najwyraźniej po prostu zapomniałem zapisać :frowning:

(Henryk von Groc Hrychowicz) #666

No i jest pięknie. Wielkie podziękowania za szybkie wprowadzenie poprawki. :slight_smile:

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #667

W Sekretach i
Zarządzeniach dla Tyrolu nie mam możliwości dać odpowiedź,
Bardzo dawno tam nie byłem

(Franciszek Leopold I) #668

Zrobione, przepraszam najmocniej…