Sprawy Techniczne - pytania, zgłoszenia i problemy

verwaltungsbureau
techniczne
administracja
lemberg

(Borys Targersdorf) #690

Majestat @franz_leopold

Wstyd przyznać ale dopiero teraz odkryłem bardzo ciekawą i wielce przydatną funkcje czyli Kalendarz.
Czy trzeba mieć specjalne uprawnienia aby zamieszczać tam wpisy?

(Franciszek Leopold I) #691

Hoheit,
Kalendarz jest jeszcze w fazie testów, dlatego jescze się nim nie chwaliłem i nie zamieszczałem instrukcji obsługi :slight_smile: Natomiast żadnych specjalnych wymagań nie ma, każdy może dodać wpis do kalendarza, już podaję instrukcję

(Borys Targersdorf) #692

Genialny pomysł!!!

(Franciszek Leopold I) #693

Tworząc nowy temat w kategoriach gdzie Kalendarz jest obsługiwany, wystarczy wybrać datę pod którą chce się dodać “wydarzenie” do kalendarza przy użyciu poniższego przycisku:
image

(Borys Targersdorf) #694

Muszę to przetestować i zwrócić uwagę Narracji i Propagandzie.

(Franciszek Leopold I) #695

Serdecznie zachęcam! Proszę o zgłaszanie wszelkich uwag do Biura :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #696

Majestat @franz_leopold
Herr Radziwiłł @SamRad ma jakieś problemy z wejściem na forum.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #697

Jak się cieszę że wróciłem

(Borys Targersdorf) #698

Ja też :slight_smile:

(Franciszek Leopold I) #699

Przyjaciele, przede wszystkim jestem Wam winien osobiste, serdeczne przeprosiny.
Ostatnia przerwa techniczna była zupełnie niespodziewana i wynikła z przyczyn niestety całkowicie niezależnych ode mnie - niestety dała ciała firma z której serwerów korzystam.
To pierwsza taka sytuacja w ciągu ostatnich 5 lat, nie miałem żadnych podstaw spodziewać się takiego problemu :confused:
Na szczęście (i dzięki nieocenionemu wsparciu drogich @Borys_Targersdorf oraz @Erik, należą się im ogromne podziękowania!) wszystkie dane udało się zabezpieczyć i odzyskać, a także przenieść wszystkie usługi informatyczne Monarchii na osobny, dodatkowo zabezpieczony hosting w innym miejscu.
Na wszystkie pytania odpowiem jutro, kiedy tylko wreszcie się wyśpię :frowning:
Tymczasem chciałbym zapowiedzieć, że mam w planach kilka przedsięwzięć które Wam, mam nadzieję, wynagrodzą tę kilkudniową nieobecność naszego Forum.
Pozdrawiam serdecznie i uciekam spać :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #700

:thinking: chyba coś przeoczyłem.

(Erik Blume) #701

Zawsze do usług. Wuju :wink:

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #702

dziekuję wszystkim, którzy przyczynili się do uratowania naszego Forum
Jeszcze razor Bardzo Dziekuje

Jeżeli trzeba wesprzec tą sprawę finansowo jestem gotowy