Sprawy Techniczne - pytania, zgłoszenia i problemy

Majestat @franz_leopold

Wstyd przyznać ale dopiero teraz odkryłem bardzo ciekawą i wielce przydatną funkcje czyli Kalendarz.
Czy trzeba mieć specjalne uprawnienia aby zamieszczać tam wpisy?

Hoheit,
Kalendarz jest jeszcze w fazie testów, dlatego jescze się nim nie chwaliłem i nie zamieszczałem instrukcji obsługi :slight_smile: Natomiast żadnych specjalnych wymagań nie ma, każdy może dodać wpis do kalendarza, już podaję instrukcję

Genialny pomysł!!!

Tworząc nowy temat w kategoriach gdzie Kalendarz jest obsługiwany, wystarczy wybrać datę pod którą chce się dodać “wydarzenie” do kalendarza przy użyciu poniższego przycisku:
image

1lajk

Muszę to przetestować i zwrócić uwagę Narracji i Propagandzie.

1lajk

Serdecznie zachęcam! Proszę o zgłaszanie wszelkich uwag do Biura :slight_smile:

Majestat @franz_leopold
Herr Radziwiłł @SamRad ma jakieś problemy z wejściem na forum.

Jak się cieszę że wróciłem

1lajk

Ja też :slight_smile:

1lajk

Przyjaciele, przede wszystkim jestem Wam winien osobiste, serdeczne przeprosiny.
Ostatnia przerwa techniczna była zupełnie niespodziewana i wynikła z przyczyn niestety całkowicie niezależnych ode mnie - niestety dała ciała firma z której serwerów korzystam.
To pierwsza taka sytuacja w ciągu ostatnich 5 lat, nie miałem żadnych podstaw spodziewać się takiego problemu :confused:
Na szczęście (i dzięki nieocenionemu wsparciu drogich @Borys_Targersdorf oraz @Erik, należą się im ogromne podziękowania!) wszystkie dane udało się zabezpieczyć i odzyskać, a także przenieść wszystkie usługi informatyczne Monarchii na osobny, dodatkowo zabezpieczony hosting w innym miejscu.
Na wszystkie pytania odpowiem jutro, kiedy tylko wreszcie się wyśpię :frowning:
Tymczasem chciałbym zapowiedzieć, że mam w planach kilka przedsięwzięć które Wam, mam nadzieję, wynagrodzą tę kilkudniową nieobecność naszego Forum.
Pozdrawiam serdecznie i uciekam spać :slight_smile:

5lajków

:thinking: chyba coś przeoczyłem.

Zawsze do usług. Wuju :wink:

4lajki

dziekuję wszystkim, którzy przyczynili się do uratowania naszego Forum
Jeszcze razor Bardzo Dziekuje

Jeżeli trzeba wesprzec tą sprawę finansowo jestem gotowy

2lajki

hallo czy ktoś jest w MAW

Cóż, ja jestem, ale trochę straciłem zapał ostatnimi czasy, Kuzynie :slight_smile:

To może go wzmocnijmy dobrym węgierskim winem.
WCKM hej ho, hej ho, do pracy by się szło.
Mi już i wina nie trzeba

Ha, z przyjemnością bym się napił dobrego tokaju, ale najlepsze zapasy ma w Wiedniu @Borys_Targersdorf, a jego dawno nie widziałem :frowning:

Wielmożny Regencie, czy możemy się do Ciebie wybrać na dobre wino.
Na wszelki wypadek nie piszę ile tego wina

Szanowne Panie
Szanowni Panowie
Pobudka, zapraszam na forum

przez dwa dni nie mogłem wejść na forum
Coś się stało?