Wieści z zagranicy

Z wydarzeń zagranicznych jakie ostatnio miały miejsce, warte odnotowania jest powstanie Królestwa Jugosławii - http://www.kraljevstvo.darmowefora.pl/

Wg mnie powinniśmy z tym państwem nawiązać dobre stosunki

Jestem ciekaw jak długo przetrwa

Pożyjemy, zobaczymy.

Na razie są bardziej aktywni niż my

Pustkowia świętują 13 rocznicę powstania
http://www.pustkowia.org/article/374

1lajk

Życzę następnych 12 lat, a potem się zobaczy

3lajki

Tymczasem ja muszę przyznać że jestem cokolwiek zagubiony… Nie dość, ze podczas mojej nieobecności w Dreamlandzie monarcha zdążył się zmienić dwukrotnie[1], mało że w Suderlandzie najwyraźniej miał miejsce zamach stanu[2], to jeszcze najwyraźniej jego autorzy winy zań upatrują po stronie… Dreamlandu właśnie!

Karl von Schwarzengrau na forum Królestwa pisze tak:

Witam,
W celu sprostowania. Konflikt z Panem Dmowskim zaczął się od tego, bo wiele informacji na temat jego osoby ujrzało światło dzienne.
Od stycznia 2018 roku nieustannie prowadził własną politykę zagraniczną, bez konsultacji z odpowiednimi organami i starał się wywierać nacisk na władze.
Na przełomie kwietnia i maja 2018 pokłócił się z innym obywatelem Fryderykiem Marksem. Fryderyk Marks odszedł, a Dmowski uciekł z państwa… Do Was. Gdzie działał jako Florian von Stettin.
Państwo spotkał bardzo duży kryzys i gdyby nie ja oraz Pan Byfyj możliwe, że Suderlandu po prostu już by nie było.
Dmowski podczas obecności u Was, starał się wywrzeć wpływ na nasze władze, aby zbliżyć Republikę Suderlandu z Królestwem Dreamlandu, a nawet uczynić nas Waszą prowincją.
Złożyłem pozew przeciw niemu, ale widocznie Dmowskiemu puściły nerwy. Spróbował upolitycznić Sąd, a wczoraj odebrał mi prawa administratora, próbując w ten sposób samemu dokonać zamachu stanu.
Z tego co wiem, chciał odebrać administratora również Prezesowi Sądu Najwyższego, ale się nie udało, ten przywrócił prawa administratora mnie i doszło do tej całej sytuacji.
Stanisław Dmowski to zwykły oszust i szkodnik. Zapatrzony w Was jak w obrazek święty i chcący zrobić wszystko, aby tylko nas podporządkować Dreamlandowi.

W świetle powyższych faktów chciałem zapytać, czy któryś z Panów wie może, czy @AmbasadorSuderlandu, herr Hans von Eichenblatt jeszcze przebywa w Wiedniu?

1. Akt Abdykacji [RIIF] - Forum Dyskusyjne Królestwa Dreamlandu
    Akt abdykacji - Forum Dyskusyjne Królestwa Dreamlandu ↩︎

2. [Biuletyn MSZ] Zamach stanu w Suderlandzkie - Forum Dyskusyjne Królestwa Dreamlandu ↩︎

Witam Wasza Cesarsko Królewską Mość
Cieszę się, że zdrowie się polepszyło, słonce wstaje
W Wiedniu jest mały ruch, więc raczej Jego Ekscelencja może być tylko przejazdem

Wasza Cesarska i Królewska Mość,
Wielce Szanowne Mieszkanki i Mieszkańcy Monarchii,

zwracam się dziś do Was z zaproszeniem na uroczystości koronacyjne JKM Macieja II, które odbywać się będą na Forum KD, w Sali Tronowej, 7 września 2019 roku.

Do miłego zobaczenia!

2lajki

W imieniu Jego Cesarski Królewskiej Mości bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie.

1lajk

Panie von Lichtenst, jak urlop?

Bardzo dziękuję udał się. Tylko jedna rzecz mi w nim nie pasuje, był krótki

Urlopy nie ważne jak długie, w ostatecznym rozrachunku są dość krótkie

to prawda, szkoda

1lajk

Wasza Królewska Wysokość!
Zaproszenie na tak doniosłą uroczystość przyjmuję z radością, jako potwierdzenie przyjaźni, która niezmiennie łączy Wiedeń i Ekkore.
Będę zaszczycony mogąc wziąć udział w koronacji JKM Macieja II, jednakowoż że względu na rozliczne obowiązki natury państwowej najpewniej będę musiał wyjechać przed końcem uroczystości.

Proszę przekazać Jego Królewskiej Mości wyrazy sympatii i najlepsze życzenia, do zobaczenia w Ekkore.

Franciscus Leopoldus I, manu proprio

1lajk