Wiktor Thommee

(Wiktor Thommee) #1

Po długiej wędrówce do Monarchii przybywa Wiktor Thommee (@With):

Witam nazywam się Wiktor Thommee właśnie przybyłem do tego cudownego miasta Triest. Mam nadzieję, że moje pojawienie się tu będzie miło przyjęte przez wszystkich obywateli.

(Franz Joseph von Habsburg) #2

Dzień dobry! Opowie Pan coś o sobie? Ma Pan jakieś obszary zainteresowań, a może jakieś pytania? :slight_smile:

(Moritz von Oranien-Nassau) #3

Witam serdecznie. Monarchia to kraj bardzo gościnny. Każdy zostanie tu miło przyjęty.

(Borys Targersdorf) #4

Witam Pana serdecznie!
Wakacje czy na dłużej?

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #5

witam I zapraszam do MAW

(Inger von Beillschmidt) #6

Herzlich willkommen, Herr Thommee, mam nadzieję, że będzie Pan zadowolony z pobytu w Monarchii.

(Wiktor Toghon) #7

Ja również witam.

(Wiktor Thommee) #8

Moim obszarem zainteresowanie jest armia i troszeczkę gospodarka/przemysł.
Na razie staram się rozgryźć jak poruszać się po grze.
Mam nadzieję na długą i owocną współpracę :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #9

Po uzyskaniu obywatelstwa może Pan wstąpić do armii, dobrych żołnierzy nigdy dość, w przemyślę może zacząć od razu, rzutkich przedsiębiorców nigdy dość.

(Wiktor Thommee) #10

W takim razie z chęcią spotkam się z osobami, które pomogą mi zostać obywatelem tego pięknego kraju a także wskażą mi jak mógłbym otworzyć jakąś niewielką fabryczkę

(Borys Targersdorf) #11

Herr Thommee

Otrzymanie obywatelstwa, Ugoda, rozdział II , a na dzień dzisiejszy sprawy gospodarki reguluje ta oto Ustawa

W razie pytań służę pomocą.

(Wiktor Thommee) #12

Na pewno będę ubiegał się o zostanie obywatelem Monarchii austro-Węgierskiej. Po zostaniu obywatelem z chęcią wstąpię z powrotem do armii bo na tym się bardzo dobrze znam. Po rozeznaniu się w stanie faktycznym armii zamierzam za zgodą władz otworzyć jakiś zakład zbrojeniowy, o ile będę miał środki lub kapitał, umożliwiający modernizację armii jeśli znalazły by się jakieś braki.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #13

A w jakiej jednostce chciałby Pan służyć.

(Wiktor Thommee) #14

Piechota bądź artyleria