Witam na naszym nowym forum!

(Wiktor Maretzky) #1

Jak w temacie :smiley:

(Borys Targersdorf) #2

Panie Wiktorze gratuluję !!! jestem gotów do pracy !

(Wiktor Maretzky) #3

Witam Panie Borysie!

(Ciaran van Scharfschuetze) #4

Po pierwsze dziękuję za przedłużenie … :slight_smile: Po drugie gratuluję nowego forum i życzę długiej przydatności do użycia, a po trzecie sam witam :slight_smile:

(Wiktor Maretzky) #5

Po pierwsze nie ma za co :wink:. Każda uwaga jest dla mnie niezmiernie cenna. Po drugie miło mi powitać szanownego gościa!

(Marcel Hans) #6

I ja pragnę się z Państwem tutaj przywitać :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #7

witam Szanownych Panów :slight_smile:

(Wiktor Maretzky) #8

Witam Was …ponownie :wink: Przez parę dni miałem mało czasu, ale melduję, że znowu jestem :slight_smile:!

(Orjon von Thorn-Surma) #9

Dobry wieczór :slight_smile: Tym razem nie jako administrator, ale jako gość zagraniczny… ;D Gratuluję przenosin i mam pytanie: co z stroną główną? :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #10

witam Dostojnego gościa , proszę się czuć jak u siebie domu :slight_smile:

(Ludwik Tomović) #11

Witam i ja :slight_smile:

(Wiktor Maretzky) #12

[quote=“Orjon Surma”]Dobry wieczór :slight_smile: Tym razem nie jako administrator, ale jako gość zagraniczny… ;D Gratuluję przenosin i mam pytanie: co z stroną główną? :slight_smile:[/quote]

Witam! Chodzi o tymczasowa stronę (maw.surmenia.eu)? Chyba można usunąć, aby nie zajmować zbędnego miejsca na serwerze. Mam wszystko skopiowane.

Witam Panie Ludwiku :slight_smile:.

(Orjon von Thorn-Surma) #13

Chodzi o postawienie jej na nowym serwerze, a stara strona jest nic nie warta bez danych ze starej bazy danych, bo to tam głównie znajdują się treści na niej zamieszczone :slight_smile: Obecna nowa główna jest trochę… prowizoryczna, tak to nazwałbym :slight_smile:

(Jan Dagobard von Thorn-Maikowski) #14

Witam wszystkich! :wink: Herr Maretzky, Pan jest cudotwórcą! Dobrze wrócić na stare śmieci. :smiley:

(Boris von Maikowski) #15

Witam Przybyłem do mego brata i zostaje już do śmierci .

(Wiktor Maretzky) #16

[quote=“Orjon Surma”]Chodzi o postawienie jej na nowym serwerze, a stara strona jest nic nie warta bez danych ze starej bazy danych, bo to tam głównie znajdują się treści na niej zamieszczone :slight_smile: Obecna nowa główna jest trochę… prowizoryczna, tak to nazwałbym :slight_smile:[/quote]

Prawda, to prowizorka, ale na razie nie mam zbyt wiele czasu na coś lepszego…

Witam Panów Majkowskich w naszych nowych progach! :wink:

(Boris von Maikowski) #17

[quote=“Wiktor Maretzky”]

[quote=“Orjon Surma”]Chodzi o postawienie jej na nowym serwerze, a stara strona jest nic nie warta bez danych ze starej bazy danych, bo to tam głównie znajdują się treści na niej zamieszczone :slight_smile: Obecna nowa główna jest trochę… prowizoryczna, tak to nazwałbym :slight_smile:[/quote]

Prawda, to prowizorka, ale na razie nie mam zbyt wiele czasu na coś lepszego…

Witam Panów Majkowskich w naszych nowych progach! :wink:[/quote]

Witam wybawiciela Monarchii jestes wielki Herr Maretzky.