Witam serdecznie

(Sławomir Wikidajło) #1

Witam Czy tutaj jest tylko to forum?

(Jerzy III von Oranien-Nassau) #2

Witam. Co ma pan na myśli?

(Sławomir Wikidajło) #3

No nie wiem. Jakieś rozbudowane państwo czy cuś:)

(Thimoteus ik Hohentsolern) #4

Witam kolegę z Sarmacji :smiley:. I tak, mamy tylko forum, ale i tak mamy fajną zabawę :slight_smile:. Ja zapraszam do Węgier, najładniejszej krainy w całej monarchii :smiley:

(Daniel January von Tauer-Krak) #5

Witamy!

(Jerzy III von Oranien-Nassau) #6

Nieprawda. Najładniejsza jest Galicja. :angry:

(Thimoteus ik Hohentsolern) #7

Jeżeli najładniejsza to napewno nie najbardziej uzbrojona jak Węgry :smiling_imp:

(Jerzy III von Oranien-Nassau) #8

Nie narzekam na słabą armię. Mam 70000 żołnierzy. Po zajęciu wschodniej Galicji ta liczba wzrośnie.

(Andrew von Lichtenstein) #9

Witam Panie Sławomirze Życzę miłego pobytu w Austro-Węgrzech, może się Pan u nas osiedli

(Wiktor Maretzky) #10

Witam serdecznie!

(Thimoteus ik Hohentsolern) #11

witam w klubie :mrgreen: Ja mam 70k zolnierzy i po zajeciu terenow wegierskich gdzie mieszkaja Chorwaci i Serbowie to liczba mojej armii tez wzrosnie :slight_smile:

(Thimoteus ik Hohentsolern) #12

I nie powinniszmy sie klocic. Przecierz nie chcemy rozbicia AW jeszcze bardziej ani rozwalenia siebie samych :confused:

(Xavery edler Kłopocki) #13

Guten Tag! W chwili obecnej życie mieszkańców Austro-Węgier toczy się głównie na tym forum, choć trwają prace nad systemem stron internetowych oraz odzyskaniem przynajmniej części naszej ponad 10-letniej spuścizny. Tymczasem, jako swoisty “nestor” Monarchii z chęcią postaram się odpowiedzieć na Pana pytania jeśli jakieś Pan ma :slight_smile:

(Sławomir Wikidajło) #14

Jeszcze nie wiem czy mam pytania.Muszę się rozejrzeć:)

(Sławomir Wikidajło) #15

A Jak mogę się zameldować na Węgrzech?

(Xavery edler Kłopocki) #16

Najlepiej będzie zapytać w dziale #wegry :slight_smile: