Witamy naddunajskich mieszkańców!

(August V) #1

Po długiej wędrówce do Monarchii przybywa August V (@SVTauer):

(Franciszek Leopold I) #2

Serdecznie witam na ziemiach Monarchii Austro–Węgierskiej Waszą Królewską Mość!

(Franciszek Leopold I) #3

Jako że nasz ambasador w Warszawie złożony został nagłą niedyspozycją, proszę przyjąć spóźnione, acz płynące prosto z serca gratulacje z okazji wyboru oraz życzenia wszelkiej pomyślności w pełnieniu tej trudnej roli jaką jest panowanie.

(August V) #4

Również witamy! Widzimy, iż awatary domyślne macie tutaj wyborne :smile:
My tutaj tak nieoficjalnie, żeby się rozejrzeć po tej pięknej stronce… Nawet nie trzeba Nas tytułować poprawnie, nie obrazimy się :wink:
Trzymamy kciuki za odnowę Austro-Węgier!

(Franciszek Leopold I) #5

Awatary są, przyznaję, dosyć… Frywolne :wink:
To jedna z rzeczy do zrobienia które mam na liście, ale cóż, lista jest długa i zawsze wyskakuje coś pilniejszego…
Udanego pobytu życzę Waszej Królewskiej Mości, i polecam się w razie pytań :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #6

Witam Króla Jegomościa,
Wasza Wysokość powinie się tu dobrze czuć, prawie jak w Rzeczpospolitej :wink:

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #7

Ja również witam Waszą Królewską Mość, życzę miłego pobytu w MAW

(Henryk von Groc Hrychowicz) #8

Z radością dołączam do powitań Waszej Królewskiej Mości i życzę miłego, pełnego wrażeń pobytu. :slight_smile:

(Wiktor Toghon) #9

Ja również witam i w razie problemów służę pomocą.

(August V) #10

Dziękujemy wszystkim za przywitanie. Nadal nie jesteśmy w stanie wyjść z podziwu nad oprawą graficzną waszego forum. Gdyby porównać do tego forum RON, to rzeczywiście - nie tylko fabularnie - jesteśmy cofnięci o dwieście lat :wink:

(Franciszek Leopold I) #11

Wasza Królewska Mość,
Dumny jestem bardzo z pochwały od osoby tak zacnej, z przyjemnością prawdziwą oddam swoje skromne umiejętności graficzne do usług WKM… Rzecz jasna kiedy tylko skończę pracę bieżącą w kraju, tj. bank oraz pewną małą niespodziankę… :wink:

(August V) #12

Zacnej? A to dobre! Zanim byłem królem, poza Rzeczpospolitą nikt o mnie nie słyszał :smiley:
Ale skoro już Dostojny coś obiecał… Gwarantujemy, iż znajdziemy na forum RON zastosowanie dla pańskich umiejętności w najbliższych miesiącach, bo zamierzamy zrealizować pewien ambitny projekt. CSS i JavaScript, jak mniemamy, opanowane?

EDIT: Oczywiście, skąpi nie będziemy, i w zamian za umiejętności graficzne Dostojnego (tak mamy się zwracać, czy używając innego zwrotu?) wynagrodzenie gwarantowane. Pytanie tylko - jakie wynagrodzenie? Właściwie, to może Dostojny wybierać, oczywiście w granicach rozsądku.

(Franciszek Leopold I) #13

Cóż, zdarzyło mi się złożyć wizytę w Warszawie, WKM, czytuję również czasem forum Rzeplitej, więc ja akurat słyszałem, i to same dobre rzeczy :slight_smile:

Ad kwestii technicznych, CSS znam i lubię, wygląd obecny naszego forum to w 100% kwestia modyfikacji tegoż, natomiast JS prawdę powiedziawszy staram się unikać i nie lubię, ale to też zależy od planów i projektów WKM.

Zapraszam serdecznie na herbatę do Pałacu, możemy omówic szczegóły.

P.S.
Przyjaźń między Monarchią i Rzecząpospolitą jest największą nagrodą, jakiej mógłbym pożądać :wink: