Wizyta Premiera Królestwa Dreamlandu w Wiedniu

(Xavery edler Kłopocki) #1

W dniu dzisiejszym rozpoczyna się robocza wizyta Prezerwatywa Radzieckiego @PTR w Wiedniu. Premier Rządu Królewskiego Dreamlandu przybywa do nas oficjalnego odnowienia stosunków dyplomatycznych oraz omówienia pewnych drobnych incydentów z udziałem obywatela Królestwa, jakie miały miejsce w zeszłym roku. Opóźniony samolot premiera Radzieckiego powinien wylądować w Wiedniu jeszcze przed dziesiątą. Zaraz po oficjalnym przywitaniu nasz gość uda się do przeznaczonych dla niego apartamentów aby się odświeżyć, po czym spotka się na prywatnej kolacji z JCKM Franciszkiem Józefem II i JW Regentem Kłopockim.

W dniu jutrzejszym nastąpi oficjalne parafowanie przez przedstawicieli obu państw traktatu o wzajemnych stosunkach, po którym Premier Rządu Królewskiego i Regent Monarchii odpowiedzą na pytania dziennikarzy podczas wspólnej konferencji prasowej. Popołudniu nasz drogi gość będzie zwiedzać pałac i ogrody Hofburga, zaś później podczas otwartego spotkania i dyskusji o sytuacji i kondycji współczesnego mikroświata, będzie odpowiadać na pytania mieszkańców Monarchii.

(Prezerwatyw Tradycja Radziecki) #2

Obywatele Monarchii,

Przepraszam za opóźnienie w wystąpieniu, jednak po lądowaniu opóźnionego samolotu udałem się bezpośrednio na kolację z JCKM Franciszkiem Józefem II i JW Regentem.
Cieszę się, że mam okazję odwiedzić odrodzone Austro-Węgry. Monarchia zawsze znajdowała się w gronie państw, do których odczuwałem szczególnych sentyment i jej zniknięcie było bolesne, Tym bardziej cieszę się z powrotu Monarchii i tego, że mogę wziąć udział w odnowieniu stosunków między Monarchią Austro-Węgierską a Królestwem Dreamlandu.
Mam nadzieję, że drobne nieporozumienia, które pojawiły się niedawno, wkrótce odejdą w niepamięć, a formalne stosunki między Monarchią a Królestwem będą układać bez zarzutu. Jako Premier Dreamlandu chciałbym zadeklarowac pełne zaangażowanie w sprawę nawiązania jak najlepszych kontaktów.

Z wyrazami szacunku, /-/ Prezerwatyw Tradycja Radziecki Premier Rządu Królewskiego Królestwa Dreamlandu