Zapisz się już dziś! (PUNKT REKRUTACJI)


(Wiktor Maretzky) #1

Witaj!

*Jesteś przemysłowcem, który pragnie rozwinąć swój interes na terenie Austro-Węgier? A może jesteś osobą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z działalnością przemysłową? Jeśli odpowiedź brzmi TAK to trafiłeś w idealne miejsce.

Towarzystwo Przemysłowe to organizacja społeczna zrzeszająca wszystkie osoby, które pragną współtworzyć i udoskonalać przemysł na terenie Najjaśniejszej Monarchii Austro-Węgierskiej. Nawzajem się wspieramy i razem rozwiązujemy trapiące Nas kwestie. Nie ważne czy zajmujesz się przemysłem paliwowym, metalurgicznym, czy lekkim. Najważniejsze jest to, że posiadasz chęć, oraz pomysł na swoją działalność!

A zatem jeśli pragniesz zostać członkiem naszego Towarzystwa to niezwłocznie wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny. Odpowiedź powinna nadejść w ciągu 24 godzin. *

[quote]Imię i nazwisko: Nazwa gałęzi przemysłu, w której działasz/pragniesz działać: Nazwa firmy bądź spółki (jeśli takową posiadasz): Miejsce zamieszkania: Posiadane obywatelstwa:

Własnoręczny podpis:[/quote]


Cunard-White Star Limited
(Ciaran van Scharfschuetze) #2

Złożyłem już wniosek na poprzednim forum. Składać raz jeszcze, czy wystarczy link ?

maw.surmenia.eu/forum/showthread … =49&page=2


(Wiktor Maretzky) #3

Wystarczy, jak najbardziej.


(Samuel Cunard ) #4

Imię i nazwisko:Samuel Cunard Nazwa gałęzi przemysłu, w której działasz/pragniesz działać:handel morski Nazwa firmy bądź spółki (jeśli takową posiadasz):Cunard-White Star Limited Miejsce zamieszkania:Kraków Posiadane obywatelstwa:nieposiadam Własnoręczny podpis:Samuel Cunard


(Borys Targersdorf) #5

Panie Samuelu witam w szeregach Towarzystwa . 4 czerwca rozpoczynamy obrady zgromadzenia walnego serdecznie zapraszam .


(Samuel Cunard ) #6

Mam nadzieję,że będę mógł przybyć,gdyż mam dużo obowiązków


(Xavery edler Kłopocki) #7