Zaproszenie na defiladę i koronację (28 stycznia, 19:00, forum Learvén)

(Arcadio Norbert Deliart von Witcher) #1

Wasza Cesarska i Królewska Mość,
Drodzy Mieszkańcy i Obywatele Monarchii Austro-Węgierskiej!

Ja, Arcadio Norbert Deliart von Witcher, chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców Austro-Węgier na defiladę z okazji Święta Gwardii Błękitnej oraz moją koronację, które odbędą się 28 stycznia 2018 roku o godz. 19:00 na forum Rzeszy Książęcej Learvén (dział Pałac Livensám). Byłbym zaszczycony przyjściem każdej osoby w tym szczególnym dniu dla mnie i zapewne również dla Learvén.
Zdaję sobie sprawę, że niewiele osób wie, czym jest Learvén, tak więc spieszę z pomocą. Jesteśmy młodym tworem mikronacyjnym. Piszę „tworem”, ponieważ do tej pory rozwijaliśmy się bardzo powoli. W najbliższym czasie chcemy jednak przyspieszyć i zintensyfikować ten proces, abyśmy kiedyś mogli być pełnoprawną i znaną na Pollinie mikronacją, nawiązując - co ważne - dobre relacje oraz stosunki dyplomatyczne z innymi mikronacjami, takimi jak na przykład Monarchia Austro-Węgierska.
Link do naszego forum można znaleźć tutaj.

Oficjalne zaproszenie

(–) Arcadio Norbert Deliart von Witcher, Arcyksiażę-Elekt Rzeszy Książęcej Learvén, obywatel Księstwa Sarmacji i Królestwa Baridasu

(Moritz von Oranien-Nassau) #2

Wasza Arcyksiążęca Mość!
W jakich czasach osadzona jest Rzesza?

(Borys Targersdorf) #3

Ekscelencjo
W imieniu Ludów i Narodów Monarchii dziękuje za zaproszenie i życzę powodzenia w realizacji projektu.