Zgoda Narodowa

(Leszek van der Fryssau) #1

[quote]http://s5.ifotos.pl/img/Herb-Wiel_aqparhn.png Zgoda Narodowa

***D***rodzy Namiestnicy i inni, **D**rodzy członkowie Rady Nadzwyczajnej, **D****rodzy członkowie Tymczasowej Rady Krajów Naddunajskich, ** ostatnimi czasami naszą austro - węgierską społeczność wybuchł skandal co do podważania użycia tytułu przez mą osobę tytułu arcyksiążęcego, które jest zarezerwowane tylko dla członków Rodziny C-K. Wiem, iż też uraziłem iż w przypadku wybrania Cesarza, zatrzymuje tytuł i pierwszeństwo do tronów A-W. Jednak moje wieloletnie tj. 7 - letnie doświadczenie, nauczyło iż do funkcjonowania trzeba podchodzić inaczej tj. z pokorą.

Dziś wybaczam moje dotychczasowe zachowanie i proszę o przebaczenie.

W ramach zadośćuczynienia oficjalnie oświadczam, iż po wybraniu legalnego monarchę zrzekam się tytułu Arcyksięcia Austriackiego, Regenta Krajów Korony św. Stefana oraz Panowania/Regencji we w/w prowincjach.

Jedynie chcę zachować fotel Burmistrza Wiednia, jak chcę przyjąć tytuł Grafa tj. Hrabiego. Również chcę zachować mój ostatni herb, na pamiątkę oraz go oficjalnie używać i przekazać moi wirtualnym potomkom

Z pozdrowieniem

Leszek van der Fryssau Pokorny Sługa Austro - Węgier

[/quote]

(Borys Targersdorf) #2

[quote=“Leszek van der Fryssau”]Dziś wybaczam moje dotychczasowe zachowanie i proszę o przebaczenie.

[/quote]

???

(Wiktor Toghon at Atera) #3

Czekam na autopoprawki.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #4

Niczego nie musi się pan zrzekać, bo zdaje się nikt pańskiego tytułu arcyksiążęcego nie uznaje. Nie chcę też być nie miły, ale pasowałoby zająć się Wiedniem i Górna Austria, a nie marzeniami o Królestwie Węgier i tronie monarszym. Teraz jest czas na pracę, potem przyjdzie czas na zaszczyty.

(Jerzy III von Oranien-Nassau) #5

???[/quote]

???

(Xavery edler Kłopocki) #6

Herr Maretzky chyba ma u siebie w Bukowinie jakiś obóz pracy, zdaje się? :smiley:

(Borys Targersdorf) #7

Ma. Musi tylko do nazwy dodać książęcy :mrgreen:

(Xavery edler Kłopocki) #8

ARCYksiążęcy.

(Borys Targersdorf) #9

A ściany celi obijemy gronostajami.

(Andrew von Lichtenstein) #10

Panowie trochę powagi

(Borys Targersdorf) #11

Ależ my jesteśmy poważni i to śmiertelnie.

(Wiktor Toghon at Atera) #12

Czyli poważnie,

Panie Burmistrzu i tak nie będzie Pan cesarzem.

(Wiktor Maretzky) #13

Cieszę się ogromnie, że sprawę udało się załatwić polubownie i nie trzeba korzystać z usług Czerwonego Barona :wink: .

(Miroslav Barbarez) #14

Czyżby coś mnie przez 24 godziny ominęło? :open_mouth:

(Borys Targersdorf) #15

I to sporo :smiley: news dnia

(Miroslav Barbarez) #16

O RAJCIU!! :slight_smile:

(Borys Targersdorf) #17

I na tą reakcję warto było czekać :smiley:

(Miroslav Barbarez) #18

Borys, ty zgrywusie… :blush:

(Borys Targersdorf) #19

Przepraszam. grunt ze wszystko idzie w dobrym kierunku. zapraszam na obrady Rady Tymczasowej.

(Jerzy III von Oranien-Nassau) #20

Czemu? Na coś takiego można jedynie tak zareagować.