Ziemia FJ

(Thimoteus ik Hohentsolern) #1

Ostatnio próbuje przeanalizować jedno pytanie, pytanie o Zmiemi Franciszka Józefa. Z tego co pamiętam leży/leżała ona gdzieś na północy Polinny. Więć czy ktoś może mi odpowiedzieć na kilka pytań? Co stało się z ziemią Franciszka Józefa? Czy Ziemie też są pod Kontrolą Kongresu? Jeżeli nie, Zostały one zatopione, czy oddane innemu państwu?

(Xavery edler Kłopocki) #2

Nie wiadomo!

Raczej nie.[quote=“Arin, post:1, topic:497”] Zostały one zatopione, czy oddane innemu państwu? [/quote]

Ani jedno ani drugie! Trzeba przeprowadzić ekspedycję badawczą :wink:

(Thimoteus ik Hohentsolern) #3

Ok, ekipa zebrana. Ekspedycja będzie trwać miesiąc, i na pewno jakiś reportaż z tego będzie :wink:

(Xavery edler Kłopocki) #4

Najlepiej raz w tygodniu krótki raport :wink: Jakby Ci się udało opisać przygotowania i zbieranie załogi to byłby temat dla mediów :wink:

(Otto von Dubrovnik) #5

Co się dzieje w kwestii Ziem Franciszka Józefa? Jegomość Thimoteus kiedy to był widziany?

(Wiktor Toghon at Atera) #6

Wydaję mi się że zaginął na morzu

(Borys Targersdorf) #7

To nie pierwsza wyprawa, która zaginęła. W okresie “surmeńskim” dość pochopnie wyremontowałem starą łajbę i posłałem na morze w celu dotarcia do Ziem FJ i Natanii i ślad po niej zaginął.

(Wiktor Toghon at Atera) #8

Na dniach zorganizuje ekspedycję poszukiwawczą, Z Vihren już płynie mój prywatny okręt.

(Otto von Dubrovnik) #9

Czyżby na Pollinie istniał odpowiednik Trójkąta Bermudzkiego? :smiley:

PS. Możliwe będzie zapisanie się na ekspedycję?

(Wiktor Toghon at Atera) #10

Oczywiście, ale nie turystycznie.

(Franciszek Józef II) #11

Cóż, jest to w każdym razie nasze terytorium.