Zjazd Austro-Węgierski

(Franz Joseph von Habsburg) #1

Chwilę temu przyszedł taki pomysł, żebyśmy zorganizowali realny zjazd (spotkanie?). Swój, we Wrocławiu, być może zorganizują Sarmaci; przyznam, że Wrocław byłby dla mnie (i nie tylko) bardzo dobrym wyborem. Co wszyscy na to? :slight_smile: Moglibyśmy go zrobić razem z Sarmatami albo osobno, jeżeli będzie nas wystarczająco. Przede wszystkim - jak stoimy z czasem, jaki termin w okresie do stycznia odpowiadałby większości? :slight_smile:

(Erik Blume) #2

Wasza Cesarska Mość,
Czy w grę wchodzą tylko weekendy?

(Franz Joseph von Habsburg) #3

Cóż, ja chętnie wezmę jakiś urlop, to nie problem (poza ostatnimi dwoma tygodniami listopada i lutego), nie wiem jak inni :-).

Dodam, że chętnie bym przygotował jakiś śpiewnik czy coś :-D.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #4

Proszę zastanowić się nad Krakowem lub Cieszynem. Uważam, że powinniśmy spotkać się na ziemi A-W

(Franz Joseph von Habsburg) #5

Cóż, mi to wszystko jedno. Co prawda do Wrocławia mam bliżej, ale to nie problem. Cieszyn kusi (zwłaszcza mnie, z uwagi na kraj zamieszkania), ale - nie czarujmy się - miasta takie jak Wrocław czy Kraków są zdecydowanie lepiej skomunikowane, mają więcej możliwości fajnego spędzenia czasu (chociaż w Cieszynie można się potułać po hospodach, no i jest co zwiedzać, lepszą bazę noclegową etc.

Gdybyśmy mieli głosować, głosowałbym za Wrocławiem, ale i Kraków jest dla mnie w porządku :-). Cieszyn chyba ma za słaby dojazd dla większości z nas.

(Borys Targersdorf) #6

Kombinujcie Panowie
U mnie początek roku do lipca to urwanie głowy, więc jak będą konkretne plany będę się martwił.

(Franz Joseph von Habsburg) #7

To może 20-21 stycznia? Albo w tych okolicach.

(Henryk von Groc Hrychowicz) #8

Przyznaję inicjatywa przednia, ale wygospodarowanie całych dwóch dni nie będzie łatwe. :slight_smile:

(Franz Joseph von Habsburg) #9

Może być tylko jeden ;-).

(Franciszek Leopold I) #10

Herr Ministerpräsident, nie może Pana zabraknąć! Choćby na godzinę, nalegam!

(Franz Joseph von Habsburg) #11

I ja też!

(Borys Targersdorf) #12

Panowie
A teraz wysilimy wyobraźnie, zorganizować taki zjazd w Wiedniu i centralnym punktem byłoby złożenie kwiatów na grobie ostatniej cesarzowej. Pomysł na przyszłość,

(Franciszek Leopold I) #13

Na dwudziestolecie!

(Borys Targersdorf) #14

Zatem planujmy :slight_smile: rzucę wtedy wszystko.

(Wiktor Toghon) #15

Nie wiem czy real pozwoli. Sesja, te sprawy…

(Franciszek Leopold I) #16

Ha! otóż właśnie dlatego musimy już teraz strategicznie pomyśleć nad datą, i dobrać ją tak, aby jak najwięcej osób miało szansę dołączyć.

(Franz Joseph von Habsburg) #17

Ja proponuję Wrocław, 20-21 stycznia.

• Za
  • Przeciw - inne miasto (proszę wpisać, jakie)
  • Przeciw - inny termin (proszę wpisać, jaki)
  • Przeciw - brak możliwości/chęci przybycia

0 głosujących

Ankieta jest wielokrotnego wyboru. głównie ze względu na opcje nr 2 i 3.

(Moritz von Oranien-Nassau) #18

Ja chętnie w Krakowie bo mam godzinę drogi samochodem.

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #19

Panowie
Ja co miesiąc między 18 a 25 muszę być w pracy, taka specyfika, ale miłej zabawy.
Jak by co jestem za Krakowem

(Franz Joseph von Habsburg) #20

To warto zagłosować, żebyśmy zebrali wszystkie informacje, termin zawsze można dostosować :-).