Zjazd Austro-Węgierski

(Fredrik K. A. van Oranien-Nassau) #21

Ja jestem nieco bardziej z Dreamlandem i Rotrią związany, ale z chęcią bym wpadł :wink: Wrocław to dla mnie 30 minut drogi pociągiem, co przy miesięcznym tym bardziej nie robi problemu.

(Franz Joseph von Habsburg) #22

Świetnie! Gości z innych państw także chętnie przyjmiemy :-).

(Erik Blume) #23

Wasza Cesarska Mość, Wasza Wysokość, Szanowni Ekscelencje.
Czy sprawa rozpłynęła się w zimowej mgle, czy wedle przegłosowanego terminu coś zamierzamy dalej przedsięwziąć? W temacie wiatr hula, a styczeń za pasem :wink:

(Franz Joseph von Habsburg) #24

Cóż, kwestia - ile konkretnie osób byłoby chętnych na termin w styczniu? Możemy rozważyć przesunięcie na 13-14 stycznia, jeżeli mogłoby to powiększyć grono uczestników, a pozostali nie mieliby nic przeciwko (ja nie). Co do Krakowa - tu już musi większość zadecydować. Ja jestem za Wrocławiem, aczkolwiek do Krakowa też się chętnie wybiorę.

P.S. Przyszła mi flaga austro-węgierska, nada się na zjazd :-).

(Moritz von Oranien-Nassau) #25

Ten termin byłby idealny.

(Franz Joseph von Habsburg) #26

Jak inni @Bewohner się do tego odniosą?

(Erik Blume) #27

Jeśli o mnie chodzi, to obecnie trzymam rękę na pulsie i obserwuję. Wniosek o urlop mam złożony do 7go stycznia włącznie, więc jeśli tylko w grafiku poza tym wypadnie mi we wspomnianej dacie wolne, to chętnie przybędę. W innym razie może być ciężko- niedostępności w korpo mogę zgłaszać tylko z miesięcznym wyprzedzeniem, a zależałoby mi na zjeździe :wink:

(Franz Joseph von Habsburg) #28

To w weekendy Herr też pracuje?

(Erik Blume) #29

Przewaznie w weekendy :wink:

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #30

Ja jestem za 13-14 stycznia w Krakowie

(Fredrik K. A. van Oranien-Nassau) #31

Dla mnie, jeśli miałbym wpaść, nie gra roli data (a wręcz 13-14 brzmi idealnie) ale nie wchodzi w grę inne miejsce jak Wrocław.

(Erik Blume) #32

Tak ze podtrzymuję pierwszy termin 20-21szy we Wrocławiu. Byłoby to dla mnie idealne :wink:

(Patryk I Labacki) #33

Ja niestety nie będę mógł przybyć przez pracę :disappointed_relieved:

(Erik Blume) #34

Urlaup na żądanie!

(Patryk I Labacki) #35

Można by ale moja kobieta by mnie zabiła … gdybym pojechał na zjazd a nie do niej :roll_eyes::flushed:

(Franciszek Leopold I) #36

Hmm, prawdę powiedziawszy, meine Herren, niespecjalnie widzę możliwość żebyśmy rzeczywiście spotkali się w styczniu… @FJ2, jak Najjaśniejszy Pan uważa?

(Franz Joseph von Habsburg) #37

Richtig, niestety. Luty będzie dla mnie pracowo ciężki; może w takim razie marzec?

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #38

Szanowni Panowie
Chciałem wrócić do stare koncepcji spotkania się gdzieś i kiedyś.
Proponowałbym tereny należące do Austo-Węgier. Oczywiście najłatwiej jest dojechać do Krakowa, ale jest tam najdrożej. Może ktoś ma jakieś propozycje ?

(Wiktor Toghon) #39

A musimy się zmieścić w granicach RP?

(Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) #40

Teoretycznie nie, ale nam jest ciężko spotkać się w Polsce. To co myśleć o zagranicy. Tak z czystej ciekawości, gdzie by Ekscelencja chciała się spotkać ?